Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeDomovVýběr správné podlahy do ložnice může být hračkou

Výběr správné podlahy do ložnice může být hračkou

Výběr správné podlahy do ložnice bychom neměli za žádnou cenu podceňovat. I když se jedná o místnost, kde pouze ležíme v posteli a spíme, určitě bychom měli dbát na její vzhled, ale i podlahu, na kterou stoupneme ihned po probuzení. Nikdo z nás jistě nechce hned ráno stoupnout na ledovou nebo vrzající podlahu, která by nám jistojistě nebyla příjemná. Jakou tedy vybrat, abychom za ni nezaplatili jmění?

První tip vhodný do jakékoli ložnice

Pokud neprahnete po dřevěné podlaze, nebo nemáte v plánu pořizovat silný koberec, který tak akorát zadržuje ohromné množství prachu, potom se tedy podívejte na vinylové podlahy. Ty nám nabídnout krásný vzhled, ale i určitý komfort a odolnost za rozumnou cenu. Další výhodou je bezesporu výběr ze širokého dekoru, ke kterému patří i dřevěný vzhled. A pokud plánujete podlahové topení, kombinovat jej s vinylovými podlahami bez starostí můžete.

Pokud pocházíte z Prahy, neváhejte navštívit pražské podlahové studio Supellex, kde si můžete prohlédnout veškeré podlahy zblízka. A pokud rádi zařizujete vše pěkně z pohodlí domova, firma poskytuje tip, který by se vám mohl hodit. Tím tipem je vinylová podlaha s dekorem přírodního dubu od německého výrobce Wineo. S takovou podlahou si prostor získá na útulnosti, a navíc se následně velmi jednoduše kombinuje s jakýmkoli nábytkem.     

Druhý tip

A tím jsou plovoucí podlahy, které se řadí mezi stálice již dlouhé desetiletí. U nich vás jistě potěší rychlá a velmi jednoduchá pokládka, kterou zvládne každý z nás. K tomu vám pomůže zámkový systém click, díky kterému podlahu do sebe jen takzvaně zacvaknete a máte hotovo. I u tohoto druhu podlah lze vybírat z různého dekoru, který bude jednoduše kombinovatelný se zbytkem prostoru. Užijte si ranní kroky po příjemné podlaze, která vás navíc bude těšit krásným vzhledem a dlouhou životností.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular