Pondělí, 30 ledna, 2023
magazin
HomeDomovVyhlídkový let vrtulníkem

Vyhlídkový let vrtulníkem

Máte pořád hlavu v oblacích, nebo prostě jen toužíte létat volně jako ptáci? Zážitkový let vrtulníkem je ideální příležitost vyzkoušet si jaké to je vznášet se vysoko nad zemí. Navíc je to úplně jiný pocit než letět letadlem. Vidíte na pilota, všechno je menší a pocity jsou silnější. A ještě budete mít o čem vyprávět.

Zaručeně nejlepší výhled

Výhled z vrtulníku není jen tak ledajaký výhled. Svět pod vámi bude maličký a uvidíte daleko do kraje (při příznivém počasí). A na jaký kousek světa se s námi vlastně podíváte? Aerotaxi Praha létá, jak je již z názvu patrné, nad matičkou Prahou, ale také nad Karlštejnem, Českým rájem, po proudu řeky Sázavy nebo Labe a na další místa. Je tedy z čeho vybírat a co vidět. Z vrtulníku je oproti letadlu nejen lepší rozhled. Narozdíl od něj dokáže stoupat a klesat kolmo, což může být opravdu magické. Také se může zastavit a viset ve vzduchu, nabízejíc tak možnost prohlédnout si určitá místa opravdu pořádně. Létáme se spolehlivým vrtulníkem Robinson R44. To je čtyřmístný stroj od americké společnosti Robinson Helicopter Company, který se těší velké oblibě. Je to dlouhodobě nejprodávanější univerzální vrtulník. A není to jen tak nějaké ořezávátko, dokáže letět rychlostí až 240 kilometrů za hodinu. Nemějte ale strach, to vás při vyhlídkovém letu nečeká.

Zážitek na celý život

Málokdo může říci, že letěl vrtulníkem. Soukromý let vrtulníkem s naší společností vám tento jedinečný zážitek nabízí. Nad hlavou se vám bude točit obrovská vrtule a pod vámi kromě trupu vrtulníku nebude už nic, budete se vznášet vysoko v oblacích a dívat se na dolů na zem z ptačí perspektivy. No nezní to lákavě? Takovýto zážitek je také krásný dárek, který vaše blízké určitě potěší a budou na něj dlouho vzpomínat. Tak neváhejte a zarezervujte si u nás svůj vyhlídkový let.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular