Pondělí, 30 ledna, 2023
magazin
HomeDomovVíte, kde sehnat kvalitní markýzy proti dešti, které vám poslouží i 50...

Víte, kde sehnat kvalitní markýzy proti dešti, které vám poslouží i 50 let?

Markýzy jako takové jistě znáte. Setkávat se s nimi můžeme na promenádách v lázeňských městech, kde stíní zahrádky a výlohy obchodů, v restauracích, ale čím dál častěji i v běžných domácnostech. Dokonale totiž zastíní terasu. A nejen to. Markýzy proti dešti od T-shade.cz vás ochrání i před deštěm, abyste si pobyt venku užili i při nepříznivém počasí.

Nejkvalitnější markýzy na našem trhu

Na webových stránkách T-shade.cz si můžete vybrat markýzy proti dešti, které jsou vyráběny na míru a nabízí zákazníkům záruku 5 let. Jejich design je luxusní a vybírat můžete z mnoha typů látek i barev konstrukcí. Abyste si je uměli instalované na domě lépe představit, můžete se podívat na realizace, které již firma provedla, a mohly by vám být skvělou inspirací.

Volit můžete z pěti typů. Jde o kazetové markýzy proti dešti, markýzy bez kazety, markýzy na zimní zahrady, markýzy na balkon a boční markýzy.

Je možné zde poptávat i výměnu látky v případě, že už starou markýzu máte a časem se látka poškodila, nevypadá dobře nebo došlo k jejímu poškození při jinak. Výměnu je možné poptávat kdekoli v rámci České republiky.

Kazetové markýzy

K velmi oblíbeným patří kazetové markýzy, které jsou ve složeném stavu velmi nenápadné a nenarušují vzhled domu. Dovedou zastínit velmi velkou plochu, a to až 28 m2 v případě, že zvolíte model Markilux 6000 se šířkou 7 m a výsunem 4 m.

U kazetové markýzy najdete kromě nosného profilu i box, do něhož se schovává látka. Díky tomu je chráněna před větrem, deštěm i sněhem, a tak vám skvěle poslouží po mnoho let.

Pokud na markýzu spěcháte, podívejte se na markýzy skladem, které jsou hezké, trendy a můžete je mít doma během pár dnů.

Více informací a kompletní nabídku najdete na t-shade.cz.

Previous articleBateriové čerpadlo – jako skvělý pomocník nejen během léta
Next articleI na zahradě lze vytvořit soukromí a stín
- Advertisment -pr clanky

Most Popular