Neděle, 29 ledna, 2023
magazin
HomeDomovNohy v teple a dřevo pod přístřeškem!  

Nohy v teple a dřevo pod přístřeškem!  

Také si letos užíváte teplo krbu či krbových kamen? Ať už vás přiměly okolnosti nebo lákavá představa romantických večerů u relaxačního plápolání plamínků, jistě také zjišťujete, že teplu ohně se zkrátka nic nevyrovná.  

Aby ohýnek vydržel hořet dlouho a silně, je potřeba mít v rukách už ten správný grif. To potom plamen „blafne“ a hoří dobře. Ovšem můžete začít již u přípravy dřeva, díky kterému budete mít i prima základ a dřevo bude hezky hořet i přesto, že nebude úplně vyschlé. Třísky si připravíte se sekyrkou, ale řezání polínek a polen vám rozhodně bude odsýpat spíše se šikovnou pilou, kterou opravdu využijete po celý rok.

Řetězová pila mimo příprav palivového dřeva bude mít využití na zahradě i k prořezávání silnějších větví. Bateriová řetězová pila je pro práci na zahradě i při přípravě dřeva maximálně flexibilní. Řetězová pila KärcherCNS 18-30 Battery je vhodnou variantou a potěší i váhou, která se i s vloženou baterií pohybuje okolo 4 kg. S baterií s výkonem 5,0 Ah zvládne až 70 řezů, a to velmi precizních díky vynikající rychlosti a optimální šířce řezu. Velkou výhodou je i údržba a bezpečnost během práce. O napínání řetězu se postará systém, kterým je pila vybavena, díky čemuž není k napnutí potřeba nářadí. Extrémně jednoduché ovládání zabezpečí automatické mazání a o zmiňovanou bezpečnost se stará brzda, ochrana proti zpětnému rázu a systém dvou vypínačů.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular