Pátek, 12 dubna, 2024
magazin
HomePro kutilyZrcadlové skříňky – vybavte si svou koupelnu stylově a prakticky

Zrcadlové skříňky – vybavte si svou koupelnu stylově a prakticky

Vybavit si novou koupelnu není jen tak a při realizaci návrhu, jak by měla koupelna vypadat, je třeba dbát nejen na rozpočet, ale také na praktickou stránku věci a v neposlední řadě tu estetickou – všichni se chceme v koupelně cítit dobře a užívat si v ní příjemné chvilky. K základnímu vybavení koupelny je potřeba vybrat i koupelnový nábytek a nezbytné doplňky – zrcadlové skříňky vyřeší mnohé.

Vaše možnosti, styl i funkce koupelny

Při vybavování nové koupelny nebo rekonstrukci té staré je potřeba vzít v úvahu mnoho důležitých aspektů – začněte vždy se svými finančními možnostmi. Jelikož je sortiment opravdu rozsáhlý, pomůže vám to na začátku omezit se na určitou kategorii. I levně se dá koupelna skvěle vybavit.

 Každý máme také nějakou určitou představu, v jakém stylu si koupelnu přejeme mít, v jakých barvách a co by nám v ní nemělo chybět – zda bude propojena s WC nebo ne, jestli budeme preferovat vanu nebo sprchový kout, jestli v koupelně má být i pračka nebo sušička a kolik místa nám zbude na doplňky a koupelnový nábytek.

Vezměte v úvahu technologické vychytávky

Současné vybavení koupelen nabízí nespočet technologických vychytávek, které vám doslova vyrazí dech. Koupelnové radiátory už nevypadají jako radiátory a tvoří spíše zajímavý koupelnový doplněk. Velmi oblíbené je podlahové vytápění do koupelny, zvláště pak v zimě ho každý jistě velmi ocení, protože teplo, které nám jde od nohou, je v koupelně tak příjemné. Zajistit vám ho mohou i topné rohože, které natáhnete přesně tam, kam potřebujete, a navíc jde o ekonomičtější variantu. 

Co se týče osvětlení koupelny, ani tady designéři nezaháleli a dnešní LED osvětlení je ve všech směrech dokonalé, bývá součástí i zrcadlových skříněk, a tak už si nikdy nebudete stěžovat, že máte v koupelně málo světla.

Na začátku všeho bylo umyvadlo

Když nahlédneme do historie, osobní hygienu ztělesňovalo hlavně umyvadlo. I dnes je naprosto nezbytné a v žádné koupelně se bez něj neobejdeme. Už ale nemá jen podobu jakéhosi nevzhledného lavoru, ale jsou z nich skutečné designérské skvosty. Pokud máte výhodu velké koupelny, neváhejte, si pořídit velké umyvadlo, které oceníte nejen při osobní hygieně. 

Nad umyvadlo pak zajisté patří skříňky – moderní jsou zrcadlové skříňky, do kterých bez problémů uložíte všechny své kosmetické nezbytnosti. Součástí je samozřejmě zrcadlo, které může být jedno, ale mohou být klidně i tři. Zrcadlové skříňky vybavené LED osvětlením pak poskytnou spoustu světla v koupelně, a zvláště pak ženy ocení, že se u nich bude skvěle líčit, protože na sebe konečně dokonale uvidíte.

Do koupelnových zrcadlových skříněk uložíte skutečně všechno a jeho praktickou stránku ocení úplně každý. Udělejte si ze své koupelny dokonalou koupelnu snů opravdu jako z katalogu. 

- Advertisment -pr clanky

Most Popular