Pondělí, 30 ledna, 2023
magazin
HomeDomovZnáte tyto užitečné pomocníky do domácnosti nebo byznysu?

Znáte tyto užitečné pomocníky do domácnosti nebo byznysu?

Moderní doba nabízí řadu vymožeností v oblasti techniky, které můžeme využít v domácnosti nebo při podnikání. Pojďme se podívat na tipy, kterými se vyplatí inspirovat. Zdravý životní styl, udržitelnost a plnohodnotná strava jsou ty největší trendy, proto omrkněte 5 věciček, které by se vám mohli hodit.

Konvektomat

Konvektomat je hitem zdravého a rychlého vaření. Horký vzduch nebo pára upraví jídlo bez zbytečného smažení, oleje a dalších postrachů vaší linie. Konvektomaty jsou oblíbené v restauracích i v domácnostech a oblíbíte si jej rychle i vy. Maso, zelenina i omáčky chutnají z konvektomatu skvostně. Věřte, že si na něj celá vaše rodina rychle zvykne.

Vermikompostér

Udržitelnost je trendem, domácnosti se snaží žít zero waste, ztedy zcela bez odpadu a s nejnovější vychytávkou, vermikompostérem budete stoprocentně in. Kompostování a biodpad už se dnes zavádí i ve městech a malý vermikompostér s žížalami je mimo užitečnost, také zábavný. Pokud máte děti, rychle je naučíte, že udržitelnost a společnost bez odpadu je možná.

Elektrický vysavač s mopem

Vězte, že tato vymoženost se vyplatí do každé domácnosti. Vysavač s mokrým režimem vás naučí uklízet průběžně a rychle. Za pár vteřin zneškodníte jakoukoliv špínu. Ocení ji především domácnosti s dětmi, zvířaty a alergiky. Nádrž na vysypání, vylití je ekologická, nepotřebujete žádné jednorázové pytlíky. 

Příslušenství k fermentování

Kvašení neboli fermentování zeleniny je momentálně obrovský trend ve zdravém stravování. Kvašené potraviny jsou zdravé a imunitě a trávení prospěšné, navíc je kvasíme bez chemie. Sada sklenic na kvašení se vám vyplatí a uvidíte, že fermentace se brzy stane vaším koníčkem. S vlastními kvašenými pokrmy už nebudete potřebovat žádné další doplňky stravy.

Sud na koupání

Koupací sudy se začínají objevovat ve wellnessech i v českých zahradách. Alternativa klasické sauny nebo vířivky je stylová. Vodu v sudu si jednoduše zahřejete ohněm, zatopíte v kotli, který má sud zabudovaný v sobě. Není větší romantiky než v noci skočit s partnerem do vyhřátého sudu a vychutnat si klid a pohodu. V horkých dnech můžete sud používat na zchlazení. Největší atmosféru má ovšem v zimě nebo za chladnějších večerů.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular