Pátek, 12 dubna, 2024
magazin
HomeFiremní prezentaceZabouchnuli jste si klíče v autě? Známe snadnou a rychlou cestu, jak jej...

Zabouchnuli jste si klíče v autě? Známe snadnou a rychlou cestu, jak jej znovu otevřít.

Nešťastné události občas potkají každého z nás a zrovna zabouchnuté klíče v autě mohou být jednou z nich. Vše děláme ve spěchu, ráno rychle do práce, s trochou štěstí stihneme oběd, pak spěcháme pro děti do školy, abychom je následně odvezli na kroužky, ze kterých je budeme muset vyzvednout a ejhle. Klíče necháme v autě, které se uzamkne a problém je na světě. Nezoufejte, na světě se dějí horší věci, Zámečnictví KEY vás navíc dlouho čekat nenechá. Do 30 minut může být u vašeho auta profesionál, který auto rychle odemkne.

Povolejte na pomoc profesionály

Profesionálové ze Zámečnictví KEY se pohybují po Praze a Středočeském kraji. Tak trochu se dá říct, že nikdy nespí. Zámečnická pohotovost Praha 7, respektive pracovníci, kteří službu otevření auta v jakoukoliv denní či noční hodinu poskytují, jsou připraveni vyrazit vám na pomoc kdykoliv, aby vám z obtíží pomohli. Problematikou se zabývají již od roku 1990. Za dlouhá léta praxe nadobyli mnoho znalostí a zkušeností, díky kterým je pro ně nouzové otevírání aut hračka a dokáží jej provést bez sebemenšího poškození. K tomu jim navíc pomáhá také profesionální a pokroková technika, kterou ke své práci využívají. K práci přistupují zodpovědně, přesto jsou však schopni otevřít auto do několika málo minut. Vy se tak budete moci opět vydat na cestu a v mysli děkovat, že jste na tak nápomocné lidi narazili.

Jak předejít problémům s odemykáním auta

Jako první byste měli být samozřejmě pozorní a klíče nikdy nenechávat v autě. Většina aut samozřejmě pozná, že se klíč nachází uvnitř, a tak by se nemělo uzamknout. Žádný systém však není bezchybný a spoléhat byste se měli především sami na sebe.

Problém však může vzniknout také tehdy, je-li baterie v klíči vybitá, centrální odemykání nefunguje, anebo klíč v zámku zalomíte. Buďte proto vždy maximálně obezřetní, stav baterie kontrolujte a k autu přistupujte s rozvahou, stejně tak jako k řízení.

Pokud vás i přes veškerou opatrnost nepříjemnost potká, dnes už víte, na koho se můžete s jistotou obrátit.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular