Pátek, 12 dubna, 2024
magazin
HomePro kutilyVysokému tlaku ani nečistoty v okapu neodolají!

Vysokému tlaku ani nečistoty v okapu neodolají!

Chcete si trochu ulevit od námahy při čištění okapů? Využijte sílu vysokého tlaku a praktičnost moderních pomocníků. Zejména na podzim jsou žlaby i roury ucpané a je potřeba je takzvaně „prošťouchnout“. Bývá to ale práce namáhavá a pro některé lidi i nepříjemná – zejména pro ty, kteří nemají rádi výšky, bolí je záda nebo zkrátka čištění okapů nepatří mezi jejich oblíbené činnosti.

Nedá se nic dělat, pokud chcete, aby z nich voda dobře odtékala, nachystali jste velké množství dešťovky a taky chránili fasádu, budete se na ty okapy muset vrhnout. Ale jděte na to od lesa a spojte síly s chytrou technikou.

Moderní sada Kärcher PC 20 je chytré řešení pro čištění okapů a ucpaného potrubí. Samostatný pojezdový vozík umožňuje odstranění nečistot bez použití žebříku, takže pracuje za vás a vy nikam nemusíte šplhat. Dvě různé trysky zajišťují precizní práci vysokotlakými paprsky vody. Ochrana hadice proti ohnutí a mosazná přípojka zaručují životnost. S délkou hadice 20 m pokryje čištění domu i venku. Sada je vhodná pro vysokotlaké čističe Kärcher řady K2-K7. Kdykoliv přepnete mezi aplikacemi a čištění půjde krásně od ruky.

Více informací nejen o tomto pomocníkovi naleznete na www.karcher.cz

- Advertisment -pr clanky

Most Popular