Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeDomovVyhněte se kolonám, čekání i přestupům

Vyhněte se kolonám, čekání i přestupům

Jak dlouho vám trvá dostat se z jednoho konce republiky na druhý? Díky žalostné situaci na našich dálnicích to často zabere celý den. Ale co dělat v případě, kdy se do cíle potřebujete dostat mnohem rychleji? Využijte služeb Aerotaxi Praha.

Auto, vlak, letadlo?

Když se rozhodnete cestovat autem, vystavujete se velkému riziku. České dálnice jsou bohužel pověstné svým zdržením a nehoda spojená s kolonou je na pořadu každého dne. Hrozí, že uvíznete mezi jednotlivými městy a nebudete mít jinou možnost než se několik hodin pomalou rychlostí sunout k nejbližšímu výjezdu.

O něco lepší situace vás čeká na železnici, tam ale zase hrozí zpoždění vlaku. Navíc vlaky ČD nenabízí příliš pohodlí při cestách a kvalitou velmi zaostávají za evropským standardem.

A co doprava letadlem mezi jednotlivými městy? Tam už se můžeme spolehnout na to, že budeme v cíli včas. Nepříjemnost ale představuje nutnost dlouhého čekání na letišti v nejrůznějších frontách a také skutečnost, že si letenku obvykle musíme zakoupit dlouho předem a musíme se přizpůsobit letovému řádu.

Jde to i jinak? Ano! S aerotaxi vrtulníkem.

Soukromý let je nejrychlejší doprava

Pronájem vrtulníku vám urychlí přepravu mezi městy a dopraví vás do cíle v pohodlí a naprostém soukromí. Nebudete čekat v dopravních zácpách a nejste vystaveni riziku, že nedorazíte na schůzku včas. Vrtulník si můžete sjednat na určený den a čas a je možné dohodnout se na cestě tam i zpět nebo na několika cestách během více dní. Soukromý aerotaxík je tu pro ty, co nechtějí trávit zbytečně čas na cestách. Snadno se přesvědčíte, že cena letu vrtulníkem je velmi příznivá. Proč byste měli trávit hodiny na dálnici?

- Advertisment -pr clanky

Most Popular