Neděle, 29 ledna, 2023
magazin
HomeDomovVíte, že nastává vhodná doba ke koupi bazénů? V zimě jsou totiž...

Víte, že nastává vhodná doba ke koupi bazénů? V zimě jsou totiž nejlevnější!

Bazén. Když teploty atakují třicítky, dali byste cokoliv za to, abyste po návratu domů do něj mohli skočit. A na tyto okamžiky je dobré myslet v dostatečném předstihu.

Na trhu najdete bazény různých rozměrů, tvarů i velikostí. Bazény nafukovací, fóliové, laminátové, plastové, keramické a nerezové. Nadzemní, částečně i plně zapuštěné do země. Levné bazény i velmi luxusní. Jaký zvolit? Odpověď na tuto otázku záleží na mnoha faktorech, jako jsou vaše prostorové možnosti, nároky a opomenout nesmíme ani finanční stránku věci. Zkrátka částku, již jste ochotni či můžete do bazénu investovat. Obecně platí, že čím je vyšší, tím méně starostí s bazénem a péčí o vodu budete mít.

Kvalitní bazén? Zvažte plastový!

Dobrým poměrem mezi cenou a kvalitou disponují plastové bazény renomované značky Rentmil. Ta přitom není pouhým prodejcem bazénů, nýbrž i jejich výrobcem, což samozřejmě má spoustu výhod. Tou nejdůležitější zřejmě je, že své produkty velmi dobře zná a zákazníkovi dokáže navrhnout to nejlepší možné řešení ušité přímo na míru potřebám jeho pozemku.

Bazénové sety

Nejvýhodněji vycházejí ucelené bazénové sety. Tedy s kompletním bazénovým příslušenstvím. Bazénový set Rentmil spolu se samotným bazénovým skeletem obsahuje také nezbytnou filtrační jednotku, která se vám postará o nezbytnou pravidelnou očistu vody, skimmer na sběr nečistot, recirkulační trysky, schodiště, ventily a veškerý propojovací materiál. Jedině s těmito komponentami bude váš bazén kompletní. Cena takového setu je přitom pouhých 74 tisíc Kč. O něco dražší je bazénový set se zastřešením.

Bazény na klíč

Kdo se v cenách bazénů a příslušenství trošku vyzná, jistě uzná, že to není moc. K ceně je však nutné připočíst i nezbytné výkopové a stavební práce. Pokud ovšem využijete služby bazény na klíč, budete moci veškeré stavební práce pustit z hlavy. Firma vám sama doporučí spolehlivou stavební firmu a vy tak přijdete k hotovému. Pak už bude zbývat jen bazén napustit vodou a poprvé se v něm svlažit. Těšíte se? Víc informací najdete na stránkách značky rentmil.cz.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular