Pondělí, 5 června, 2023
magazin
HomeDomovVíte, proč je rekuperace tak oblíbená a žádaná?

Víte, proč je rekuperace tak oblíbená a žádaná?

V každé domácnosti musíme větrat, abychom si zajistili čerstvý vzduch, zbavili se pachů, vlhkosti a mnohdy i tepla nebo naopak zimy. Aby se vám doma žilo zdravě a kvalitně, pomůže vám spolehlivá rekuperace. Ke špičce na našem trhu patří rekuperace Aldes, a my si o jejich funkcích povíme víc.

Zdravý životní styl i úspora za vytápění

Pokud se zdržujeme doma, můžeme vdechovat až 8x více nečistot, než když trávíme čas venku. Pokud nám ale doma funguje rekuperace, toto nám vůbec nehrozí.

Rekuperační jednotka zajistí v domě i bytě příjemné klima a ticho, přestože bude průběžně automaticky větrat. Tím, že nebudete větrat okny a dveřmi, ušetříte 60 – 70 % nákladů za vytápění. Teplota vzduchu je navíc vždy stabilní, i když je vzduch právě přiveden dovnitř a je zcela čerstvý. I když se vám nepodaří některý den dostat ven, budete vědět, že se vám do plic dostává čerstvý vzduch.

Rekuperace do bytu přinese kontrolu nad vlhkostí, a tím pádem i vzniku plísní na stěnách. Nesetkáte se s nimi ani v koupelně nebo kuchyni. Rekuperace hlídá stálou teplotu i vlhkost, čímž pracuje pro vaše zdraví.

Do domu se může z podloží dostávat radon. Vaše plíce ale rekuperace vzduchu ochrání, protože díky pravidelnému měnění vzduchu je případný radon stále odvětráván.

Obzvlášť se uleví alergikům, které trápí pyly, prach a bakterie. Rekuperace totiž díky svým filtrům odfiltruje až 99 % bakterií, pylu i jemného prachu.

Vsaďte na rekuperační jednotky Aldes

Na webových stránkách rekuperace-aldes.cz najdete kvalitní, spolehlivé i vzhledově povedené rekuperace, které se hodí do každé domácnosti. Stačí vybrat si takovou, která splní vaše požadavky i přání. Umístit ji můžete nejen do prádelny, skříně nebo třeba šatny, ale i na stěnu nebo do podhledu.

Více informací vám poskytne rekuperace-aldes.cz.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular