Pondělí, 30 ledna, 2023
magazin
HomeZahradaVitality komplex postaví vaši zeleň na nohy

Vitality komplex postaví vaši zeleň na nohy

Jaro je každoročně novým začátkem pro všechny zahrádkáře. Existují přípravky, díky kterým bude vaše úroda, jak ta jedlá, tak ta okrasná, krásná a plná síly. Přípravek Vitality komplex v sobě kloubí vše, co zdravá zahrada či záhon potřebují. Stačí jen správná aplikace a čas, a za pár týdnů se můžete těšit z výsledků své práce. 

Za vším hledej fosfor

Díky jedinečnému složení přípravku Vitality komplex, kterého hlavní součástí je fosfor, je jeho využití vskutku širokospektrální. Pomůže vyhnat rostlinky do tempa i udržet plodiny v dokonalém stavu. Oslabeným jedincům dodá potřebnou sílu a energii, díky čemu budou vaše okrasné záhony opět zářit a hýřit barvami, zelenina bude kvalitní a chutná. Stejně tak dodá potřebné výživové komponenty pro stromy a keře. 

Různá forma, různé použití

Vitality komplet můžete sehnat ve formě tekutého hnojiva, jehož cílovou skupinou jsou okrasné záhonky, ale i květináčová orchidej. Kapalná forma přípravku je pak určená pro všechny „slabochy“ na vaší zahrádce, dodá jim sílu a vitalitu pro další růst. Bez obav ho můžete použít nejen na venkovní výsadbu, ale také na květiny a rostliny, které vám dělají radost uvnitř interiéru. Pokojové rostliny často potřebují více péče než ty venkovní. Proto je při pravidelné údržbě rozhodně neobcházejte. 

Jak, kdy a v jakém množství? 

To jsou otázky, na které vám poskytne odpovědi především návod na balení přípravku. Pokud si ovšem nejste jistí dávkováním nebo správným použitím, poraďte se online, případně osobně s odborníky. Předejdete tak zbytečným škodám. V případě postřiku je vhodné přípravek aplikovat na listy rostlin v podvečer, kdy už sluneční paprsky nemají takovou sílu. Urychlovač hnojení zase vyžaduje ředění s vodou ve správném poměru. 

Na závěr dvě rady. Přípravek používejte přibližně jednou za čtrnáct dní, a podle doporučení odborníků byste ho neměli aplikovat zároveň s jinými hnojivy. 

- Advertisment -pr clanky

Most Popular