Domů Zahrada Vitality komplex postaví vaši zeleň na nohy

Vitality komplex postaví vaši zeleň na nohy

391
1

Jaro je každoročně novým začátkem pro všechny zahrádkáře. Existují přípravky, díky kterým bude vaše úroda, jak ta jedlá, tak ta okrasná, krásná a plná síly. Přípravek Vitality komplex v sobě kloubí vše, co zdravá zahrada či záhon potřebují. Stačí jen správná aplikace a čas, a za pár týdnů se můžete těšit z výsledků své práce. 

Za vším hledej fosfor

Díky jedinečnému složení přípravku Vitality komplex, kterého hlavní součástí je fosfor, je jeho využití vskutku širokospektrální. Pomůže vyhnat rostlinky do tempa i udržet plodiny v dokonalém stavu. Oslabeným jedincům dodá potřebnou sílu a energii, díky čemu budou vaše okrasné záhony opět zářit a hýřit barvami, zelenina bude kvalitní a chutná. Stejně tak dodá potřebné výživové komponenty pro stromy a keře. 

Různá forma, různé použití

Vitality komplet můžete sehnat ve formě tekutého hnojiva, jehož cílovou skupinou jsou okrasné záhonky, ale i květináčová orchidej. Kapalná forma přípravku je pak určená pro všechny „slabochy“ na vaší zahrádce, dodá jim sílu a vitalitu pro další růst. Bez obav ho můžete použít nejen na venkovní výsadbu, ale také na květiny a rostliny, které vám dělají radost uvnitř interiéru. Pokojové rostliny často potřebují více péče než ty venkovní. Proto je při pravidelné údržbě rozhodně neobcházejte. 

Jak, kdy a v jakém množství? 

To jsou otázky, na které vám poskytne odpovědi především návod na balení přípravku. Pokud si ovšem nejste jistí dávkováním nebo správným použitím, poraďte se online, případně osobně s odborníky. Předejdete tak zbytečným škodám. V případě postřiku je vhodné přípravek aplikovat na listy rostlin v podvečer, kdy už sluneční paprsky nemají takovou sílu. Urychlovač hnojení zase vyžaduje ředění s vodou ve správném poměru. 

Na závěr dvě rady. Přípravek používejte přibližně jednou za čtrnáct dní, a podle doporučení odborníků byste ho neměli aplikovat zároveň s jinými hnojivy.