Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeDomovV Praze se dá strávit nejen velmi příjemná dovolená

V Praze se dá strávit nejen velmi příjemná dovolená

Naše hlavní město přitahuje studenty, mladé lidi s touhou po budování kariéry, ale i spoustu dalších, kteří sem míří za památkami – a rozhodně to nejsou vždycky jen zahraniční turisté. Rádi se sem vypraví i lidé ze vzdálených koutů naší země, a pokud se jim Praha zalíbí, možná začnou uvažovat o tom, že by se zde časem usadili nebo si třeba našli práci. Jistě, to vše je dlouhá cesta, ale první krok je prohlídka různých čtvrtí a vytipování vhodné oblasti. Proč by to vlastně nemohla být třeba městská část Praha 10?

Pořídit si vlastní bydlení v Praze…

…to nemusí být jen sen! V plném proudu je totiž projekt, týkající se nabídky zajímavých příležitostí nejen pro mladé. Prodej bytů v Praze, konkrétně v Zahradním městě – Záběhlicích, totiž zajistí vhodné zázemí a po doplacení hypotečního úvěru bydlet ve vlastním bez omezení.

C:\Stahujeme\azhobby.cz_rezidencetopolova_cz_01.jpg

Občanská vybavenost skutečně na jedničku, dopravní dostupnost do centra je díky blízkosti stanice metra Skalka také velice dobrá. Byt dispozice 1+kk nebo 2+kk v panelovém domě po kompletní rekonstrukci, velmi moderně vybavený, a ještě v atraktivní lokalitě je stále k mání!

Chcete si nejprve vyzkoušet roční pobyt?

Jistě, pochybnosti jsou zcela namístě. Pokud nejste přímo z Prahy a pocházíte třeba z malého okresního města, nemusí se vám prostředí hlavního města České republiky tak docela zamlouvat. A zvykat si může být obtížné. Zkuste si proto rok takzvaně nanečisto. Právě proto je zde připraven pronájem bytu v Praze, jenž může posloužit i studentům vysokých škol jako útulné a velmi klidné bydlení.

C:\Stahujeme\azhobby.cz_rezidencetopolova_cz_02.jpg

Metrem se dostanou za pár minut skoro kamkoliv, supermarket s restaurací je prakticky hned vedle. Totéž platí o fitness centru či síti bankomatů a dalších důležitých aspektech občanské vybavenosti. Zkrátka se nastěhovat a bydlet. Můžete pak zamávat na pozdrav krásným zvířatům ve zdejší ZOO.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular