Pondělí, 30 ledna, 2023
magazin
HomeDomovUhrančivé kouzlo přelivových bazénů. Objevte jej také

Uhrančivé kouzlo přelivových bazénů. Objevte jej také

Rozhodnout se, jaký si pořídit bazén, nemusí být vůbec jednoduché. Zvážit byste měli nejen místo, ale také čas, který budete chtít bazénu věnovat. Samozřejmě je mnoho jiných důležitostí, které jsou s bazénem spojené a je třeba je vzít v úvahu. Nyní se ale podívejme na plastový bazén od českého výrobce Albixon s více než třicetiletou tradicí, s takzvaným přelivem.

Bazén s dechberoucím šarmem

Tento druh bazénů spočívá v takzvané napnuté hladině. Což znamená, že je hladina vody zároveň s okrajem bazénu a s okolním terénem tvoří rovinu. U skimmerových to bývá naopak. Jejich hladina sahá přibližně deset až patnáct centimetrů pod okraj.

Díky hladině, která sahá až po okraj bazénu, lze využít jeho celkové hloubky. A pokud se bojíte, že vám děti vyšplíchají půlku vody, nemusíte se bát. Přelivový bazén má kolem svého obvodu žlábky s mřížkou X-Flow, jež má zaoblené hrany bez ostrých okrajů a s nápaditým vzhledem, do kterých voda nateče, následně putuje do filtrace, kde se vyčistí, a poté doteče zpět do bazénu již čistá. Takže pokud děti milují vodní radovánky, nemusíte podléhat stresu z častého dopouštění bazénu. V takovém případě nemusí přijít ani kapka vody nazmar.

Dohromady tvoří moderní design

Díky spojení hladiny zároveň se zemí a moderní mřížky, má voda lepší cirkulaci, což znamená, že bude mnohem čistší. V případě zakoupení přelivového bazénu od společnosti Albixon, bude mřížka X-Flow součástí každého systému Qbig Benefit.

Nejen, že vytváří moderní design s bazénem, ale také její instalace je jednoduchá a již není potřeba používat žádné spojky, lemovky nebo jiné komponenty, jako jsou hliníkové profily a další. Navíc je možné rozhodnout se mezi dvěma provedeními, tudíž bude záležet jen na vašem stylu.  

Jakmile se styl snoubí s čistotou, jedná se přímo o dokonalou kombinaci. Díky žlábkům bude voda splavena do filtrace, kde bude přes speciální jemný písek přefiltrovaná, dezinfikovaná a zbavena i těch nejmenších nečistot. Tak zůstane voda klidně i několik let krásná.


Na top-bazeny.cz poradíme jakou bazénovou chemii používat aby byla voda stále čistá.


- Advertisment -pr clanky

Most Popular