Sobota, 3 prosince, 2022
magazin
HomeFiremní prezentaceTopné žebříky se znovu hlásí ke slovu

Topné žebříky se znovu hlásí ke slovu

Když jsem nedávno ve své nové koupelně přemýšlela o tom, jakým způsobem jí ještě více zútulnit, napadla mě velmi praktická varianta, ve které hrály hlavní roli dva úžasné topné žebříky, které by naše prostorná koupelně rozhodně uvítala. Nechci si hrát na nějakou citlivou duši, avšak jelikož máme skutečně velkou koupelnu, je v ní celkem chladno a to i tehdy, napustíme-li si vařící vanu. Po koupeli se ani v tomto případě nelze v koupelně bez županu a ponožek vůbec pohybovat a tak se v zimních měsících po koupeli rychle ženeme do obývacího pokoje, kde máme krb. Tento problém již bylo třeba řešit a myslím si, že důmyslnější způsob, než kterým jsou topné žebříky, již nenaleznu.

Topné žebříky přijdou naší prvorozené dceři jistě vhod

S manželem letos v zimě čekáme první přírůstek do rodiny, tudíž je třeba myslet i na to, jaké klima bude v koupelně panovat tehdy, budu-li malou Sáru, jak chceme dceru pojmenovat, každý večer koupat. Jelikož jsou miminka velmi náchylná na chlad, bylo třeba problém s chladnou koupelnou rozhodně vyřešit. Topné žebříky tak přijdou naší malé dceři rozhodně vhod a já si budu moci v klidu užít naše společné koupání, na které se nesmírně těším. Díky termostatu a časovému vypínači, si tak mohu navolit dobu, kdy chci koupelnu vytápět a tak se mohu na koupání s dcerou s dostatečným předstihem připravit.

Vypadají luxusně!

Musím uznat, že jsem absolutně netušila, že klasické topné žebříky, mohou vypadat více než luxusně a jsem ráda, že jsem se mýlila, protože žebříky, které pořídil můj muž, jsou skutečně famózní. Nevypadají jako žádné chladné železné topení, nýbrž jako inspirativní služebník, kterého na první pohled lze jen stěží identifikovat. Navíc lze tohoto služebníka využít i jako odkládací plochu pro mokré ručníky či pro košile pro manžela či oblečení, které nelze sušit v sušičce.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular