Pondělí, 5 června, 2023
magazin
HomePro kutilyStavební stroje: Prodej a servis strojů a mechanizace

Stavební stroje: Prodej a servis strojů a mechanizace

Stavební stroje jsou širokou kategorií, ve které najdete spoustu možností. Vybírejte z široké nabídky strojů a mechanizace k prodeji. Další možností je pak pronájem strojů, či nákup z bazaru.

Rozsáhlá nabídka

Společnost Stavební a silniční stroje s.r.o. má bohaté zkušenosti s prodejem a servisem strojů a mechanizace. V nabídce najdete různé stavební stroje – smykové nakladače Locust, rypadla Hydrema, vibrační techniku NTC, či třeba univerzální dokončovací stroje UDS, různé příslušenství a další. Kromě toho se specializují na úpravy strojů a přídavného zařízení, zajistí pro vás záruční i pozáruční servis, a to v místě nasazení techniky.

Bazar strojů

Pokud nepotřebujete zbrusu nový stroj, či třeba hledáte možnosti, jak ušetřit, jistě vás zaujme nabídka bazaru. Ten nabízí použité stroje v komisním prodeji. Zprostředkuje pro vás koupi i prodej vybraného stroje. Můžete tak vybírat z různých strojů, které jsou prověřené a spolehlivé. V nabídce jsou také zánovní a použité náhradní díly, pneumatiky a mnohem více. Stačí si vybrat, stroj si můžete i sami vyzkoušet. Po koupi vám bude dovezen až na místo určení, nemusíte si tak dělat starosti s dopravou.

Půjčovna strojů

V některých případech není nákup stroje nejlepší variantou. Pro takové chvíle se přímo nabízí služby půjčovny. Stroje si můžete zapůjčit krátkodobě, pouze na potřebnou dobu, ovšem klidně i dlouhodobě. Volba tak záleží pouze na vás, cena se odvíjí dle délky pronájmu. Od jednoho dne až po řadu týdnů. V nabídce najdete různé stroje, přičemž všechny jsou spolehlivé, funkční a prochází pravidelně servisními prohlídkami.

Na jediném místě najdete vše pro stavební stroje a mechanizaci. Ať už hledáte ten pravý stroj ke koupi, nebo si ho jen potřebujete zapůjčit pro jednorázovou práci.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular