Pátek, 12 dubna, 2024
magazin
HomeDomovSkleněné konferenční stolky představují zajímavý designový prvek do domácnosti

Skleněné konferenční stolky představují zajímavý designový prvek do domácnosti

Některé druhy nábytku je poměrně složité ozvláštnit a mohou tak spadat do lehkého stereotypu. Konferenční stolky celkově mohou být příklad takového nábytku. Máme zde možnost pohrát si s detaily, tvarem a počtem nohou a většinou stolky najdete odlišné hlavně kvůli tvaru odkládací plochy. Jenže s materiály je zde mnohem menší hraní a stolky tak spadají do „dřevěné klasiky“ bez překvapení. Skleněné konferenční stolky ale přináší do vašeho domova zcela nový rozměr.

Hra se stínem a prostorem, která vás bude bavit

Určitě jste někdy viděli různé optické klamy, nebo obdivovali scenérie, které jsou skleněné plochy schopné vytvořit. Skleněné plochy stolů jsou přitom jednou z věcí, která se stává v moderním bytovém designu stále častější a populárnější.

A není se opravdu čemu divit, protože jakýsi „nový rozměr“ do domácnosti přidává každá průhledná plocha. Skleněné konferenční stolky zde přinášejí jednu z možností, jak do prostoru vnést trochu zajímavého. U konferenčního stolku totiž zajisté očekáváte poměrně velké rozměry, aby bylo možné k němu usadit více lidí a také na něj položit více věcí. Zároveň stolky nejsou vytlačeny do rohu místnosti, ale stojí přímo uprostřed. Skleněná plocha zde opticky dělá iluzi mnohem většího a volnějšího prostoru, což je vždy vítaná novinka.

Jsou skleněné konferenční stolky bezpečné?

Určitě si ale lámete hlavu s tím, jak moc velké riziko rozbití u skleněných konferenčních stolků je. Rozhodně nebudeme lhát, že žádné není. Je tady a vždy bude. Skleněné konferenční stolky ale počítají s vyšším zatížením i s možností, že na ně občas něco spadne. Sklo je tak děláno nejen v tlustější verzi s vyšší odolností, ale součástí jsou také víceméně neviditelné zpevňovací fólie. Ty zabrání mnohým prasklinám a mimo úplné devastace i rozsypání skla.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular