Pátek, 12 dubna, 2024
magazin
HomeZahradaSháníte odolný a cenově příjemný domek na zahradu? Víme, kde jej najdete

Sháníte odolný a cenově příjemný domek na zahradu? Víme, kde jej najdete

Zahradní chatky musí v průběhu svého života odolávat celé řadě vnějších vlivů, které dokážou pěkně zatočit s méně kvalitním zázemím. Horko, zima, déšť, vítr, kroupy i paraziti neustále ohrožují venkovní domečky. Přesně proto se hodí spolehnout na opravdu ověřené řešení. Které stojí za řeč?

Masivní dřevo a dobrá izolace

Nejlepší volbou v poměru ceny a kvality je bezesporu masivní dřevo. To vyniká z hlediska tepelné izolace, mechanické i chemické odolnosti, poměrně nízké hmotnosti a snadného zpracování. V dnešní době už nemusíte nakupovat materiály zvlášť a stavět chatu svépomocí. Zapomeňte i na shánění řemeslníků. Pořiďte si raději kompletní zahradní domky, které stačí pouze sestavit. Bohatě vám přitom postačí několik hodin času a běžné nářadí.

Mezi českými zahrádkáři je oblíbený třeba zahradní domek Ella s vnitřní užitnou plochou 8,7 a zastřešenou venkovní plochou 10 metrů čtverečních. Dřevěné stěny o šířce 28 mm vám zajistí spolehlivou ochranu před divokými živly. Součástí balení jsou samozřejmě i prosklené dveře.

Pro každého něco

Pro náročné zákazníky je připravený zahradní domek Sandra s ohromným vnitřním prostorem 25,6 metrů čtverečních. K tomu připočtěte terasu čítající 11,1 metrů čtverečních. Snadno si tak zařídíte ložnici, obývací pokoj, kuchyni i toaletu se sprchou, a to za cenu lehce přesahující tři sta tisíc. Nelíbí se vám vidina montáže vlastníma rukama? Stačí potvrdit volbu sestavení ze strany prodejců a máte vystaráno. Hledáte ideální možnost pro vaše konkrétní účely? Pak si nenechte ujít návštěvu e-shopu Skluzavky.cz, kde se před vámi objeví několik stovek položek. Stejně tak si snadno pořídíte dětská pískoviště, workout hřiště, koupací sudy, zahradní houpačky, dřevěné garáže, kůlny na nářadí a podobně.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular