Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeDomovRenovace dřevěných parket

Renovace dřevěných parket

Našli jste pod kobercem staré dřevěné parkety? Nechte si je zrenovovat a získejte originální, dřevěnou podlahu, která vám poslouží oproti umělým materiálům dlouhé roky. Specializujeme se na renovace parket v Praze a okolí.

Výhody renovace parket od profesionálů

Interiér, ve kterém je položená kvalitní dřevěná podlaha působí luxusním dojmem. Pokud je o dřevěnou podlahu náležitě pečováno, bude skvělou vizitkou pro majitele nemovitosti, tedy pro vás. Máte doma i vy dřevěné parkety? Využijte renovaci parket a dopřejte vaší podlaze nový vzhled. Provádíme broušení dřevěných podlah, jejich opravu, tmelení a lakování.

  • Při renovaci zachováme původní podlahy
  • Po renovaci získá dřevo luxusní vzhled
  • Po několika letech je opětovně možná renovace podlah
  • Zavolejte si naše techniky a nechce si spočítat cenovou kalkulaci zdarma

I starým parketám vrátíme krásu a lesk

Dřevěné podlahy patří k nejluxusnějším podlahovým krytinám vůbec. Designéři i architekti je používají do nových vilových i činžovních domů. Dřevěné parkety se těší stále velké oblibě i u rekonstruovaných objektů. Ať už je máte v bytě, komerčních prostorech nebo v tělocvičně, důkladně zvažte jejich renovaci dříve, než přistoupíte k jejich odstranění. I staré a nevzhledné parkety totiž mohou po renovaci vypadat jako nové. Naše profesionální firma specializující se na renovaci parket v Praze a okolí je schopna renovovat i velmi poškozené podlahy.

S renovacemi parket máme bohaté zkušenosti. Renovace dřevěných parket provádíme pro bytové interiéry i nebytové a komerční prostory a tělocvičny. Součástí služeb je také malování na parkety a vyznačení hřišť i hracích prostorů.

Jaká je cena za renovace parket

Renovace parket je vždy závislá na velikosti prostoru i na stavu podlahy. Než se pustíme do renovace parket, pošleme k vám technika, který zhodnotí stav vašich podlah, doporučí průběh renovace, připraví cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení se pustíme do renovace i velmi poničených parket.

Poptejte cenu renovace vašich podlah. Cena renovace je vždy ve srovnání s cenou pořízení nové podlahy relativně nízká. Renovaci lze přitom opakovat i několikrát. Dřevěné podlahy díky tomu disponují mnohonásobně delší životností než PVC podlahy, laminátové podlahy či zátěžové koberce.

Kdy doporučujeme provádět renovace podlah

Broušením starých parket dochází k odstranění přibližně 1 mm z tloušťky dřevní hmoty. Mnohdy však stačí odstranit pouze starý nevzhledný lak, případně provést zatmelení drobných nedokonalostí. V tomto případě se oprava parket jednoznačně vyplatí. Pokud jsou rýhy u podlah hlubší více než 3 mm, přestává být broušení efektivní. Zvyšují se náklady na brusný materiál i práci. V těchto případech je vhodné nahradit parkety novou podlahovou krytinou. I s výměnou jednotlivých vlysů si dokážou naši řemeslníci hravě poradit.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular