Pondělí, 5 června, 2023
magazin
HomeZahradaPříští oslavu narozenin nepokazí žádný déšť ani kroupy

Příští oslavu narozenin nepokazí žádný déšť ani kroupy

Posezení s přáteli často ovlivní náhlá nepřízeň počasí, protože to si nevybírá dne nebo hodiny, kdy se prudce změní a předpověď nemusí být tak docela přesná. Pokud už ale máte naplánovanou akci na víkend a vypadá to, že bude prakticky neustále pršet, nemusí to znamenat, že se snad něco odkládá nebo dokonce ruší. K panice totiž není žádný důvod, protože existuje jedno snadné řešení. Posedět pod střechou, i když nemáte pergolu – samozřejmě, je to možné, vše se dá zařídit za krátkou chvíli!

Stačí si jenom půjčit vybavení

Klidně jen na den, ale třeba také na víkend, podle aktuální potřeby a přání. Oslava s dlouholetými známými, v rámci rodinného kruhu nebo se sousedy, se tak bude konat za každého počasí. O vše se postará půjčovna párty stanů Praha, kde si každý přijde na své!

C:\Stahujeme\azhobby.cz_azrent_cz_01.jpg

Stany totiž nabídnou plochu až osmnácti metrů čtverečních a samozřejmě se dají v případě potřeby i spojit k sobě, takže pokud máte velkou zahradu, prostor pod střechou může být takřka neomezený. Hostů si tedy můžete pozvat tolik, kolik zrovna chcete, vždyť narozeniny jsou přece jen jednou do roka. Dát si pár drinků nebo piv a popovídat s přáteli, to k něčemu podobnému prostě patří…

Kromě stanů jsou třeba i pivní sety

Být celé odpoledne ve skvělé náladě, pobavit se, mít dostatek prostoru pro všechny. Stany jsou už zajištěny, ale co takhle pronajmout pivní sety? Vždyť i ty k podobnému dnu patří, budete sedět pěkně naproti sobě, vidět si do očí a smát se společně.

C:\Stahujeme\azhobby.cz_azrent_cz_02.jpg

Trochu oddechu po práci je zkrátka nutností, s podobným posezením bude celá akce ještě příjemnější. Nakonec, právě pivo může být prospěšné, pokud se pije skutečně s mírou. Platí totiž zcela jednoznačně, že nic by se nemělo přehánět, deset na jeden večer je přeci jen už trochu příliš!

- Advertisment -pr clanky

Most Popular