Neděle, 29 ledna, 2023
magazin
HomeDomovPřejte si mít obývák v luxusním stylu? Zvolte správnou sedačku a moderní komody

Přejte si mít obývák v luxusním stylu? Zvolte správnou sedačku a moderní komody

V obývacím pokoji hrají prim nejen konferenční a televizní stolek, ale i sedací souprava a nábytek, který vám nabídne úložné prostory. Obývací stěny jsou dnes trendy menší, vzdušné, velmi hezky vypadá, když je naproti sedačce umístěn nízký TV stolek, na něm televize, kousek vedle stojí prosklená vitrína nebo o něco vyšší komoda či otevřený regál. K boční stěně můžete umístit jednu či dvě komody, do nichž uložíte mnoho potřebných věcí. A když zvolíte takové, jež podtrhnou eleganci s luxusem v jednom, bude působit obývací pokoj naprosto dokonale.

Pohovka pro páry a rodiny s většími dětmi

Luxusní dojem můžete docílit v případě, že do obývacího pokoje umístíte sedací soupravy a pohovky čalouněné. Jednobarevné působí nadčasovým dojmem, rozhodně nebudete mít pocit, že ji musíte za pár let vyměnit, protože není moderní.

Naprosto dokonale působí model rozkládací pohovky Infinity Chesterfield III, která je na webových stránkách signal-nabytek.cz k dostání hned v několika barvách. Je postavena na dřevěných nožkách, dá se rozložit, takže uložíte i očekávanou návštěvu nebo děti, které již bydlí jinde, a z jejich pokoje jste si udělali pracovnu. Navíc je tato rozkládací pohovka právě teď k prodeji za akční cenu se slevou 50 % a dopravou ZDARMA.

Luxusně působí i sedačky potažené EKO kůží. Kupříkladu rozkládací rohová sedačka SARA.

Investujte do kvalitních komod

Elegantní a nadčasové jsou i komody dub sonoma. Velmi dobře se díky barvě kombinují s mnoha barvami sedacích souprav a výmalby. Světlé dřevo prostor opticky nezatíží, nezmenší, obývák bude působit lehce a příjemně. 

Velmi dobře je hodnocena zákazníky např. komoda Malva 140 cm s osmi šuplíky. I ta je teď v e-shopu signal-nabytek.cz k dostání se slevou 50 % a dopravou zdarma. K dostání jsou i jiné rozměry, stejně jako komody s klasickými skříňkami mající dvířka. Na své si přijdete i tehdy, když chcete komodu v barvě s povrchem v bílo-dřevěné barvě. 

Podívejte se na kompletní nabídku nábytku nejen do obývacího pokoje za nízké ceny. Signal-nabyte.cz vám umožní vybavit si domov kvalitně a levně.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular