Pondělí, 5 června, 2023
magazin
HomeFiremní prezentacePotřebujete vůz? Je tu půjčovna dodávek Zlín

Potřebujete vůz? Je tu půjčovna dodávek Zlín

Poskytujeme pronájem užitkových vozů a dodávek na krátké i delší termíny podle vašich potřeb a to už od jedné hodiny. Sídlíme v Otrokovicích, ale mohou nás využít – a využívají – i lidé ze širého okolí. Naši zákazníci jsou jak firmy či živnostníci, tak i soukromé osoby.

Je nám jedno, jestli potřebujete dodávku pro svoje podnikání, zrovna se vám rozbilo firemní auto nebo jen potřebujete jednorázově odvézt objemnější náklad nebo nákup. Půjčovna dodávek Zlín vám potřebný vůz pronajme za jedny z nejnižších cen na trhu.

Otvírací doba pro každého

Vozidla půjčujeme 7 dní v týdnu v rozmezí 8:00 – 20:00 hodin. Po předchozí dohodě je možné dohodnout si navíc jakoukoli denní či noční hodinu. Spokojenost našich zákazníků a dostupnost služeb pro jejich potřeby je naše naprostá priorita. Telefony proto nikdy nevypínáme.

Stála asistence i údržba

Naše flotila na kolech je vždycky v prvotřídním technickém stavu a půjčovna dodávek Zlín dbá na to, aby byl tento servis kontinuální u všech vozů. Dálniční známky jsou samozřejmostí u všech vozidel a non stop asistenční služba pro všechny případné problémy na cestě taktéž.

Na vyžádání zákazníka dáváme ke každému vozu podle potřeby transportní kurty, navigace, energetické nápoje i stěhovací rudlíky pro manipulaci s nákladem. Máme k dispozici i „banánovky“ v ceně 20,- Kč kus. Poplatek za navigaci je pak 50,- Kč za den.

Podmínky

Po každém klientovi naší půjčovny dodávek Zlín budeme chtít řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou kauci ve výši 5000 Kč. V případě firmy pak jednatele nebo osobu s notářsky ověřenou plnou mocí.

Pokud potřebujete, můžete při vyzvednutí vozu na jeho místě bez problémů zaparkovat vůz vlastní.

Kilometry vozu a placení

Je pravda, že pronajímáme vozy s omezeným počtem kilometrů. Je ale nastaven na takovou hodnotu, že to 95% našich klientů nijak neomezuje. Zároveň je tento limit dalším důvodem naší tolik příhodné cenové politiky.

Vratnou kauci přijímáme pouze v korunách a zatím neakceptujeme platební karty. Je ale možné zaplatit převodem oproti faktuře, kterou vám půjčovna dodávek Zlín vystaví.

Kontaktujte nás

Naši firmu lze kontaktovat v čase 8-20 hodin na telefonu 608 800 180, případně mailovou adresou na pbrezik@email.cz. Neváhejte se na cokoli zeptat, pokud stále tápete.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular