Pondělí, 5 června, 2023
magazin
HomeFiremní prezentacePotřebujete se přestěhovat? Pronajměte si prostornou dodávku!

Potřebujete se přestěhovat? Pronajměte si prostornou dodávku!

Čeká vás stěhování? Pronajměte si prostornou dodávku! Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem, včetně půjčení stěhovacího rudlíku nebo popruhů zdarma.

Stěhování snadno a rychle

Chystáte se přestěhovat a nemáte dostatečně velký vůz, se kterým byste přestěhovali nábytek a velké elektrospotřebiče? Pro takové případy se jistě hodí pronájem dodávky. Nespoléhejte se v takto náročné situaci na své přátele a raději si sjednejte výhodný krátkodobý pronájem dodávky u naší autopůjčovny. Jedině s námi máte jistotu, že vaše dodávka vám bude plně k dispozici v předem sjednaný čas!

Nejvýhodnější půjčovna dodávek Praha

Jsme nejvýhodnější autopůjčovna a půjčovna dodávek v Praze i jejím širokém okolí. Potřebujete urgentně půjčit dodávku pro přepravu věcí, které se vám nevejdou do auta? Nebo jste živnostník a potřebujte svým klientům rozvést výrobky či zboží? Pronajměte si dodávku na několik dní či týdnů. Obraťte se na profesionální půjčovnu dodávek Praha. Svým klientům nabízíme nejvýhodnější pronájem dodávek s mnoha nadstandardními službami v ceně.

Půjčujeme prověřené dodávky za nejvýhodnější ceny v okolí

Naše autopůjčovna svým zákazníkům nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem spolehlivých a prověřených dodávek. Nákladový prostor bez problémů odveze velkou obývací stěnu, gauč i velké elektrospotřebiče. S námi odvezete veškerý inventář vašeho bytu, aniž byste museli volat na pomoc stěhováky.

U nás dbáme na kvalitu nabízených služeb. Proto jsou naše vozy v perfektním stavu. Během pronájmu vás na cestách bude hlídat non-stop asistenční služba. Navíc jsou všechny dodávky vybaveny dálniční známkou pro české silnice. Půjčíme vám GPS navigaci s aktualizovanými mapami celé Evropy. Proto si klidně můžete půjčit dodávku i do zahraničí. Na cestách vás bude jistit nejvýhodnější povinné a havarijní pojištění a na palubě vás bude čekat příjemné překvapení v podobě osvěžujícího energetického nápoje.


Hledáte to nejlepší pojištění pro Váš vůz? Využijte srovnávač pojištění a vyberte si vhodné povinné ručení přesně pro Vás.


Půjčujeme dodávky se stěhovacími pomůckami

Víme, že si naši zákazníci půjčují dodávky proto, aby bez starostí odvezli věci, které se jim do osobního vozu nevejdou. Proto nabízíme nadstandardní služby v ceně. Půjčujeme například stěhovací rudlík, transportní kurty a další manipulační techniku zdarma.

Pronajměte si dodávku výhodně

Je logické, že si zákazníci při výběru autopůjčovny vybírají vozy s nabízenými službami za ty nejlepší ceny. Protože jsme půjčovna s dlouholetou praxí, můžeme si dovolit nabídnout nadstandardní služby za nejnižší ceny v okolí. Garantujeme nejvýhodnější pronájem dodávek za transparentní ceny. Ceny za pronájem dodávky jsou zveřejněny na internetových stránkách společnosti, proto si předem můžete jednoduše spočítat cenu za pronajatou dodávku. Vzhledem k transparentním cenám vás nezastihne nemilé překvapení při placení v podobě úhrady skrytých poplatků. Už si nemusíte dělat starosti, kde seženete dostatečně velké auto pro přepravu rozměrného nákladu. Obraťte se na naší autopůjčovnu a my vám sjednáme nejvýhodnější pronájem dodávky v okolí.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular