Pondělí, 30 ledna, 2023
magazin
HomePro kutilyPotřebujete jednoduchý a efektivní způsob, jak organizovat kabeláž na stěnách? Kabelové příchytky...

Potřebujete jednoduchý a efektivní způsob, jak organizovat kabeláž na stěnách? Kabelové příchytky Schnabl jsou proto jako dělané!

Možností, jak kvalitně upevnit kabely na stěnu, je pochopitelně poměrně dost. Ne každá z nich je ale dost efektivní a u mnohých se navíc můžeme obávat i problémů s kompatibilitou jednotlivých součástí, či při samotné instalaci.

U hmoždinek můžeme přijít na komplikaci při vrtání do stěn. A u běžných plastových úchytek se často nemáme šanci trefit do správných rozměrů. Naštěstí tu ale máme také originální příchytky Schnabl.

Rychlá instalace, bez jakýchkoliv potíží

Jednou z prvních a zároveň opravdu důležitých výhod, je extrémně jednoduchá instalace. Příchytky na kabely od společnosti Schnabl můžete najít ve spoustě provedení. Jednou z možností je klasické provedení do vrtané díry, ale najdete i možnost aplikovat příchytky bez jakéhokoliv zásahu do stěny.

Většinou jsou tvarované podle normalizovaných ploch, které můžete potkávat všude na stavbách rozličného druhu. Zapadnou tak kvalitně do okapových rour, do lišt a dalších prostor, kde může být organizování kabelů potřeba.

Vyhovují všem normalizovaným kabelům

Další důležitou vlastností, kterou všechny tyto příchytky mají, je jejich normalizace podle oficiálních rozměrů kabelů. Každý stavař či elektrotechnik by měl vědět, jaké jsou bezpečnostní tloušťky kabelů pro všechny možnosti užívání v nemovitosti. Podle této tloušťky se potom odvíjí vlastnosti vedení, jako jsou sklony k zahřívání a růstu odporu. Zároveň je ale také mnohem jednodušší sehnat správnou velikost příchytek, pokud používáte normalizované rozměry kabelů. Příchytky kabelů, které jsou v sortimentu, splňují tyto přísná a velice důležitá kritéria. Při pročtení názvu, nebo případně detailu produktu, tak zjistíte, jestli jsou příchytky vhodné právě pro vaše konkrétní domácí vedení.

Kvalita materiálu a inovativní postupy

Za výrobou všech těchto produktů, jak již bylo několikrát zmíněno, stojí společnost Schnabl. Všechny výrobky, které jsou v sortimentu obsaženy, splňují důsledné parametry kvalitního materiálu. Mnohdy totiž musí udržet i slušný odpor a váhy kabeláže, což vyžaduje vrcholné zpracování bez chyb.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular