Neděle, 27 listopadu, 2022
magazin
HomeFiremní prezentacePojištění majetku je důležitou položkou, kterou bychom neměli opomíjet

Pojištění majetku je důležitou položkou, kterou bychom neměli opomíjet

Ušetřit několik tisíc korun ročně? Přesně tak bychom se neměli dívat na majetkové pojištění, neboť by se nám takové uvažování nemuselo vůbec vyplatit. Neštěstí totiž – jak praví klasik – rozhodně nechodí po horách, nýbrž po lidech, a pokud na něj nejsme předběžně připraveni, zastihne nás plnou silou a zanechá velké škody, s nimiž si pak nemusíme vědět rady. Pokud ale máme dohodnutou odpovídající pojistku, nemusíme se vytopeného bytu, požáru nebo návštěvy zlodějů tolik obávat. Když totiž dojde k nejhoršímu, máme se na koho obrátit!

Jednoduchá a krátká smlouva je základem úspěchu

Kdo by měl rád obsáhlé papírování, že? Zvláště v dnešní době, která nabízí tolik online možností, nejen pokud jde kupříkladu o půjčky, seznamování a objednávání elektroniky, stejně jako celou řadu dalších věcí.

Pojištění majetku a odpovědnosti nepochybně není položkou, která by se dala odbýt mávnutím ruky. Přesně naopak, pro klidnější usínání je klíčové, když víme, že pojistná smlouva nás chrání pro případ, že dojde k fatální nehodě. Platit škodu ze svého by pak nebylo pro rodinnou kasu příjemné, zvláště pokud bychom pak měli neustále na mysli, že takovému scénáři šlo účinně předejít!

Co všechno může být předmětem pojištění?

Nikdy nevíme, co se stane zítra, natož, abychom měli věštecký dar a mohli si ověřit, že příští rok bude naprosto klidným obdobím bez jakýchkoliv problémů. Právě od toho tu je však majetkové pojištění, abychom se nemuseli obávat různých životních nepříjemností. Když si zabouchnete omylem dveře nebo vytopíte sousedy kvůli porouchané pračce, je tu pojistka, díky níž se nemusíte bát velkých výdajů. Domov a jeho vybavení jsou pod ochranou, ať už se bude dít vlastně cokoliv. Zapomínat bychom určitě neměli ani na povinné ručení, ale to už je jiný příběh…


Nevíte, jak si sjednat to nejvýhodnější majetkové pojištění? Využijte možnost online srovnání cen a najdete to nejlepší pojištění majetku.


- Advertisment -pr clanky

Most Popular