Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeDomovPojištění je nutné nepodceňovat, neštěstí totiž nechodí po horách

Pojištění je nutné nepodceňovat, neštěstí totiž nechodí po horách

Že nemáte čas něco podobného sjednat? Nebo dostatek volných prostředků, abyste si sjednali skutečně komplexní pojistku? To je ovšem chyba, která může do budoucna stát ještě mnohem víc nenadálých výdajů.

Život je někdy složitý, ale není také důvod přidělávat si nějaké další starosti. Když pak přijde povodeň, úder blesku, oheň nebo nějaká jiná havárie, budeme dobře připraveni a nic nás tím pádem nezaskočí. Byt je totiž ochráněn v každém podobném případě!

Dohodu lze uzavřít i přes internet

Pokud jde o pojištění, v minulosti jste museli dojít na kamennou pobočku, vyřizovat obsáhlé dokumenty a ztratit přinejmenším moře času. Taková věc dnes už nehrozí, ať už jde o klasické pojištění bytu nebo nějakou jinou formu pojistky.

C:\Stahujeme\azhobby.cz_ergo_cz_01.jpg

Vše bude tím pádem vyřízeno mnohem dříve než kdy jindy a uspořený čas můžete věnovat rodině, koníčkům nebo jednoduše čemukoliv chcete. Obrovská porce administrativy už je dávno překonanou záležitostí, jde to teď o dost jednodušeji! Pojistit byt online je tak otázkou několika málo minut…

Pro celou rodinu a po celém světě

Sjednat si můžete současně i takzvané pojištění odpovědnosti, které pokryje škody vzniklé v běžném občanském životě – jinak řečeno – rozbitá váza v obchodě, problémy způsobené malými dětmi, malá nehoda na dovolené v Chorvatsku. To vše v jednom, a ještě mnohem více dokáže vykrýt speciální pojistná smlouva, díky níž budete mít neustále potřebný klid v duši.

C:\Stahujeme\azhobby.cz_ergo_cz_02.jpg

A není právě on nejdůležitější? Samozřejmě, i když běžné pojištění majetku může mít mnoho podob, je třeba sjednat ještě dodatečnou ochranu pro všechny naše klíčové aktivity. Komplexní smlouva zajistí všechny důležité oblasti, takže se pak budete moci věnovat už jen mořským vlnám a kulinářským specialitám, vždyť od toho jsou také dovolené, že?

1 COMMENT

Comments are closed.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular