Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeFiremní prezentacePárty stan by měl být kvalitní, pevný a stabilní

Párty stan by měl být kvalitní, pevný a stabilní

Potřebujete zastřešit posezení na zahradě? Plánujete svatební hostinu ve venkovním prostředí, ovšem nenecháte nic náhodě a raději si vytvoříte ochranu před případným deštěm? V takovém případě se vám nabízí párty stan, který nachází široké uplatnění. V následujících řádcích vám prozradíme, co by takový stan měl splňovat.

V první řadě se zaměřte na materiál, z něhož je párty stan vyrobený. Samotná konstrukce by měla být buď ocelová, nebo hliníková.

Výhody párty stanu

Párty stan s nožnicovou konstrukcí se snadno montuje i demontuje, a to během několika minut. Vybrat si můžete navíc z několika barevných odstínů, přičemž jednotlivé prvky je dokonce možné i kombinovat. Zatímco do prostředí zahrady dokonale zapadne zelená barva, pro svatební hostinu se mnohem lépe hodí spíš bílé provedení. Párty stan je snadno přenosný a chrání proti větru, dešti i ostrým slunečním paprskům.

V případě, že hledáte reklamní stánek, můžete sáhnout po stejném systému, ovšem v menších rozměrech.

Jak je to s konstrukcí?

První možností je hliníková konstrukce, která je snadno přenosná a neztrácí ani po estetické stránce. Pevností se zase vyznačuje ocelová konstrukce. Jestliže se podíváte do nabídky společnosti Expodum.cz, nesmíme ještě zapomenout ani na dva druhy hliníkových hexagonových konstrukcí.

Co se týče velikosti, tak nejmenší provedení měří 2×2 m a největší zase 6×3 m. Jednotlivé modely je možné k sobě skládat tak, aby vznikl ještě větší zastřešený prostor. Plachty, z nichž se párty stan i prodejní stánek vyrábí, jsou nepromokavé.

V okamžiku, kdy nebudete stan zrovna potřebovat, stačí ho složit a dát třeba do sklepa. Ve složeném stavu totiž nezabírá ani tolik místa, dokonce nejsou stanoveny speciální podmínky pro uskladnění. Tak neváhejte a investujte do kvalitního párty stanu. 

- Advertisment -pr clanky

Most Popular