Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeDomovOkapové systémy z EVROmat nabízí funkční řešení z kvalitních materiálů

Okapové systémy z EVROmat nabízí funkční řešení z kvalitních materiálů

Základní ochranu stavbám před vlhkostí zajišťuje funkční okapový systém. Jeho správný výběr se rozhodně neodvíjí od ceny. Nechte si poradit od největšího českého výrobce okapových systémů – od firmy EVROmat.

Okapové systémy, které řeší odvod dešťové vody, by nám neměly dobře sloužit pouze u mírných dešťových přeháněk. Funkční systém musí stejně kvalitně odchytit vodu i při nečekaných průtržích. Okapová řešení, která zvládnou i prudké přívalové deště, nabízí český výrobce EVROmat – www.evromat.cz.

O jaký materiál okapů máte zájem?

Výběr je dnes velký a životnost i bezúdržbovost materiálů je jednoznačně závislá na výběru materiálu okapového systému. Nabízí se tradiční pozink, ocelový pozinkovaný plech s oboustrannou úpravou, měď i titanzinek. EVROmat prodává okapové systémy v devíti barvách, které lze sladit s celou řadou střešních krytin, a zejména s plechovými krytinami, které má sám v nabídce.

Montáž i svépomocí

Chytře navržený okapový systém je připraven i pro svépomocnou montáž. Zvládne ji každý zručnější zákazník. S objednávkou správných dílů a s vhodným nadimenzováním okapového systému vám jejich specialisté rádi pomohou. Systém obsahuje veškeré potřebné prvky – od žlabu, svodu, odskoku, kolen falcovaných i lisovaných, rohů vnějších i vnitřních, čela, kotlíku, háků, chrliče, lapače až po objímky a spojky žlabu. Sortiment firmy je připraven pro všechny varianty montáže a okapové žlaby nabízí i jako nástřešní žlaby, které se umísťují na bedněný okraj střechy.

O firmě EVROmat

Společnost EVROmat má zkušenosti již od roku 1992 a dnes je partnerem celé škály dodavatelů kvalitních střešních materiálů. Firma nenabízí jen funkční okapové systémy, ale rovněž kompletní řešení střech. V sortimentu má klempířské prvky, střešní krytinu, plechy, fasády, izolace, střešní okna, dřevo a řezivo, včetně potřebného nářadí a příslušenství.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular