Neděle, 29 ledna, 2023
magazin
HomeDomovObjevte komody do obývacího pokoje, které vás svým vzhledem nadchnou

Objevte komody do obývacího pokoje, které vás svým vzhledem nadchnou

Obývací pokoj je pro mnohé z nás synonymem pro oázu klidu. Abychom se ale v obýváku opravdu cítili příjemně a mohli jsme zde s oblibou relaxovat, je potřeba zajistit v něm hezkou atmosféru. Té docílíme např. světlou barvou výmalby, hezkou podlahou nebo kusovým kobercem a vkusným nábytkem, jež nebude působit v místnosti monstrózně a činit ji stísněnou.

Komody, které odvádí skvělou službu

Naprosto vděčným typem vybavení nejen do obývacího pokoje, jsou komody. Použít je můžete do chodeb, předsíní, také do pracoven, ložnic, studentských nebo hostovských pokojů. Stačí jen vybrat vždy takovou, která se do daného prostoru barevně a stylově hodí. Co se týče rozměrů, i tady si přijdete na své. Na prodej jsou široké a úzké komody, stejně jako vyšší a hlubší nebo vysoké a úzké.

Máte-li rádi moderní vzhled se zajímavými detaily, pak se vám bude zřejmě líbit komoda AURÉ široká v šedé barvě v kombinaci s detaily z buku. Dnes jsou komody na nožkách velmi populární a zdobí nejeden obývací pokoj, navíc šedá barva jen umocní moderní vzhled. Tato komoda zaujme na první pohled. K ní můžete na finecase.cz koupit i komodu ze stejné řady ve vyšším a užším provedení s pěti šuplíky.

Bílá komoda s detaily v barvě masivu

Oblíbené jsou i bílé komody. Působí lehce, prostor zesvětlí a tím opticky zvětší, velmi dobře se kombinují s dalšími barvami v interiéru. Navíc ti, kterým přijde samostatná bílá barva fádní, mohou sáhnout po komodách v kombinaci bílé a přírodní barvy. Tak tomu je např. u komody PABLO. Je vyrobena ve venkovském stylu v dekoru bílá borovice a ořech. Vrchní police stejně jako 4 šuplíky uprostřed komody, jsou hnědé, zbytek je bílý.

Více místa pak nabídne vysoká komoda HIERON v dekoru bílá borovice a dub artisan.

Více na finecase.cz.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular