Pondělí, 30 ledna, 2023
magazin
HomeDomovNa Vackově přibydou další nové byty. Kdo chce bydlet lépe, má šanci!

Na Vackově přibydou další nové byty. Kdo chce bydlet lépe, má šanci!

Více, nebo naopak méně obytného prostoru, nižší náklady, barvitější volnočasové vyžití, bezpečnost, ale také touha po změně. To vše a mnoho dalších důvodů vás může dohnat k myšlence na stěhování. Nebraňte se ji – kdybyste byli na současné adrese spokojeni, pravděpodobně byste nad novým bydlením vůbec neuvažovali.

Ale ať už vás k tomu žene cokoliv, podstatné je, aby nový domov ve všech ohledech předčil ten stávající. Pokud si vyberete některý z bytů v rámci developerského projektu Byty na Vackově, pravděpodobně půjde o vaše poslední stěhování v životě.

Další etapa úspěšného projektu

Nové byty Praha 3 navážou na předešlé etapy a opět půjde o bydlení v nadstandardní kvalitě. Metrostav Development si výjimečnou lokalitu Vackova nevybral náhodou. Její kvality vám potvrdí téměř každý místní obyvatel. Projekt s názvem Byty Na Vackově nabídne dalších 342 bytů a ateliérů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Byty budou prostorné, vzdušné, dostatečně prosvětlené a jejich součástí budou i terasy, balkony, lodžie a předzahrádky. Jinými slovy splní očekávání i ze strany náročnějších klientů. Nechybí ani 5 nebytových prostorů.

Poctivý developerský projekt na dobrém místě

Vizuální stránku projektu dostali na starosti odborníci ze studia MS Architekti, z jejichž per vzešel originální architektonický návrh, na hony vzdálený monotónní uliční hmotě. Budovy nemají více než dvanáct pater a svým členitým konceptem vybočují z řady. Architekti nezapomněli ani na soukromí a objekty rozmístili tak, aby se budoucí rezidenti necítili jako pod drobnohledem.

Lokalita Horního Žižkova zažívá rychlý rozvoj a blízké budoucnosti zde vyroste nová obchodní a rezidenční čtvrť. Vackov si však zachová původní tvář a zůstane klidným místem s unikátní atmosférou. Přilehlý park Židovské pece, sady Na Krejcárku, park Parukářka, známé Kino Aero – to je stručný výčet příležitostí, jak mohou obyvatelé trávit čas.

Pokud vás moderní bydlení v Praze na Žižkově zaujalo a rádi byste se o něm dozvěděli více, nezapomeňte se podívat na byty.navackove.cz.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular