Domů Lifestyle Na Vackově přibydou další nové byty. Kdo chce bydlet lépe, má šanci!

Na Vackově přibydou další nové byty. Kdo chce bydlet lépe, má šanci!

8220
0

Více, nebo naopak méně obytného prostoru, nižší náklady, barvitější volnočasové vyžití, bezpečnost, ale také touha po změně. To vše a mnoho dalších důvodů vás může dohnat k myšlence na stěhování. Nebraňte se ji – kdybyste byli na současné adrese spokojeni, pravděpodobně byste nad novým bydlením vůbec neuvažovali.

Ale ať už vás k tomu žene cokoliv, podstatné je, aby nový domov ve všech ohledech předčil ten stávající. Pokud si vyberete některý z bytů v rámci developerského projektu Byty na Vackově, pravděpodobně půjde o vaše poslední stěhování v životě.

Další etapa úspěšného projektu

Nové byty Praha 3 navážou na předešlé etapy a opět půjde o bydlení v nadstandardní kvalitě. Metrostav Development si výjimečnou lokalitu Vackova nevybral náhodou. Její kvality vám potvrdí téměř každý místní obyvatel. Projekt s názvem Byty Na Vackově nabídne dalších 342 bytů a ateliérů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Byty budou prostorné, vzdušné, dostatečně prosvětlené a jejich součástí budou i terasy, balkony, lodžie a předzahrádky. Jinými slovy splní očekávání i ze strany náročnějších klientů. Nechybí ani 5 nebytových prostorů.

Poctivý developerský projekt na dobrém místě

Vizuální stránku projektu dostali na starosti odborníci ze studia MS Architekti, z jejichž per vzešel originální architektonický návrh, na hony vzdálený monotónní uliční hmotě. Budovy nemají více než dvanáct pater a svým členitým konceptem vybočují z řady. Architekti nezapomněli ani na soukromí a objekty rozmístili tak, aby se budoucí rezidenti necítili jako pod drobnohledem.

Lokalita Horního Žižkova zažívá rychlý rozvoj a blízké budoucnosti zde vyroste nová obchodní a rezidenční čtvrť. Vackov si však zachová původní tvář a zůstane klidným místem s unikátní atmosférou. Přilehlý park Židovské pece, sady Na Krejcárku, park Parukářka, známé Kino Aero – to je stručný výčet příležitostí, jak mohou obyvatelé trávit čas.

Pokud vás moderní bydlení v Praze na Žižkově zaujalo a rádi byste se o něm dozvěděli více, nezapomeňte se podívat na byty.navackove.cz.