Pondělí, 5 června, 2023
magazin
HomeDomovNa co si dát pozor při vyklízení bytu?

Na co si dát pozor při vyklízení bytu?

Potřebujete vyklidit byt v pozůstalosti nebo potřebujete pomoci s vyklízením bytu v Brně? Objednejte si profi stěhovací firmu Stěhování Brno, která zajistí kompletní vyklízení bytů, domů, kanceláří, skladů a jiných prostor.

Kdy je dobré, objednat si profi vyklízení bytu

Možná se to nezdá, ale vyklízení bytu či domu v pozůstalosti může být velký nápor na psychiku. Je třeba tuto činnost udělat rychle, efektivně, a pokud možná co nejvíce diskrétně. Máte za sebou pozůstalost, trápí vás vzpomínky a nechcete vyklízet byt po svých předcích? Objednejte si naše Stěhování Brno. Zajišťujeme kompletní vyklízecí služby, včetně doplňkových služeb, jako je odvoz věcí do sběrného dvora, přistavení velkoobjemového kontejneru a hrubé uklizení prostor.

Jak se provádí profi vyklízení bytu

Naše firma Stěhování Brno přistupuje k vyklízení pozůstalosti vždy maximálně profesionálně. V rámci vyklízení v pozůstalosti pracujeme s veškerým komunálním odpadem. Vyklízení bytů zajišťujeme společně s vyklízením garáží, sklepů, půd apod. Likvidujeme staré vysloužilé spotřebiče, které převezeme do místního sběrného dvora a to dle ceníku místních technických služeb.

Vyklízení garsoniéry

Naši stěhováci ze Stěhování Brno vyklízí rovněž garsoniéry i malé byty. Likvidujeme starý nábytek, jako jsou sedačky, obývací stěny, kuchyňské linky, elektrospotřebiče i vybavení bytu. Vyklízíme od několika kusů nábytku po veškeré vybavení domu a bytu.

Empty room full of cardboard boxes and cleaning things for moving into a new home

Profesionální likvidace odpadu

Během vyklízení se nahromadí mnoho předmětů, elektroniky, skříní a dalšího vybavení, které je nutné odvést a nechat odborně recyklovat. Vyklízení nemovitosti je nutné provádět ekologicky. Naši stěhováci ze Stěhování Brno veškerý nábytek, elektrospotřebiče, textil, vybavení domácnosti aj., likvidují dle platných norem v příslušném sběrném dvoře. Jakékoliv vyklízení nemovitosti Brno a ostatních částí měst, provádíme dle platné legislativy (veškerý komunální a recyklovatelný odpad je dle novely zákona č. 229/2014 Sb. zakázáno ukládat na povrchové skládky).

Vyklízíme také firmy a nebytové prostory

Naše firma Stěhování Brno se specializuje na vyklízení kanceláří, skladů, výrobních hal a ostatních nebytových prostor. Investovali jste do koupi nové nemovitosti, ale zůstalo v ní vybavení po předchozím majiteli? Objednejte si u nás vyklízení komerčních prostor a o vše ostatní se postarají naši stěhováci ze Stěhování Brno.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular