Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeFiremní prezentaceNa co si dát pozor při výběru regálového systému?

Na co si dát pozor při výběru regálového systému?

Regálový systém patří prakticky do každé prodejny. Ať už vlastníte menší prodejnu s dekoracemi nebo velký hypermarket, v žádném případě se bez regálového systému neobejdete. Ovšem při výběru regálového systému byste se mohli bohužel spálit. Na trhu je velké množství různých regálů, máme kovové regály i dřevěné regály nebo ty plastové. Abyste se při výběru nezmýlili, raději si dopředu sepište požadavky, které od regálu očekáváte. 

Je logické, že každý regál je trochu jiný a pyšní se jinými vlastnostmi. Kovový regál je odolný a pevný, ale zase není tak designově dokonalý jako regál dřevěný. Je proto velice důležité sepsat si, co od regálového systému vlastně očekáváte. Má být praktický nebo především pevný? A jakou má mít nosnost? A co jeho odolnost, má být vysoká?

A k čemu bude sloužit?

I když si možná říkáte, že na otázky nemáte odpověď, odpověď získáte tím, že si zodpovíte jednu zásadní (a základní) otázku, a sice k čemu bude regál vlastně sloužit. Má být určen ke skladování těžkých potravin nebo má být jen jakousi pomyslnou výstavkou pro elektroniku, nářadí nebo oděvy? Či snad má sloužit pro skladování ovoce a zeleniny?

Zodpovězením základní otázky najednou zjistíte, jaké vlastnost má regál mít. Pokud má být určen ke skladování potravin, má být především pevný a odolný, s vysokou nosností. Jestliže má sloužit jako výstavka pro elektroniku, měl by být i designově hezky udělaný. 

Na co si dát pozor?

I při výběru regálového systému se můžete spálit. Proto si dejte pozor na několik věcí, a to konkrétně na druh materiálu, na kvalitu materiálu a na tloušťku materiálu. Také si dopředu ověřte stabilitu regálu i to, jak se regál instaluje a montuje.

I když se může zdát výběr regálu jako banalita, i v tomto případě můžete šlápnout mockrát vedle, tak pozor na to.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular