Pondělí, 30 ledna, 2023
magazin
HomePro kutilyMilujete luxus? Dopřejte si reprezentativní saunu na míru

Milujete luxus? Dopřejte si reprezentativní saunu na míru

Patříte mezi milovníky saunování? Vytvořte si ve svém bytě nebo domě své vlastní domácí wellness. Finská sauna na míru vám poskytne dokonalé soukromí i možnost saunování v kteroukoli denní i noční dobu.

Finská sauna na míru pro každého milovníka relaxace

Kdo by si nechtěl užívat saunování ve vlastní sauně, kde nejste vázáni na otevírací dobu a místo? Nebuďte závislí na veřejném wellness a dopřejte si tento luxus ve svém vlastním domě či bytě. Nemáte dostatek prostoru? Pak si jednoduše nechte sestavit finskou saunu na míru!

Finská sauna na míru do malých i velkých prostor

Klasická finská sauna je vyhřívána na vysokou teplotu, kolem 92 stupňů. Z horkého vzduchu se ohřívá lidský organismus. Pro tyto účely není nutné volit velké saunové komory. Naše firma se specializuje na výrobu finské sauny na míru. Uděláme vám saunu pro jednoho, dva, tři i více osob. Investicí do vlastní finské sauny zhodnotíte svou nemovitost a připravíte sobě i svým rodinným příslušníkům nádherný dárek.

Finská sauna na míru je nejlepší investicí do vašeho zdraví

Horko, následný chlad a potom odpočinek. Neustále dokola se opakuje tento postup, ideálně třikrát po sobě a to až třikrát týdně. Saunování ve finské sauně má blahodárný vliv na zlepšení imunity, hlavně v období chřipek a nachlazení. Ale to pouze v případě, že dbáte na správný postup a pravidelná návštěva. Ale ruku na srdce. Kolikrát se vám stalo, že jste se z práce dostali dlouho přesčas a na návštěvu veřejného wellness už jste neměli ani pomyšlení?

Pro tyto případy doporučujeme pořídit si své vlastní domácí wellness. Finská sauna na míru je skvělou investicí pro všechny, kteří si chtějí po celodenním dni odpočinout a načerpat nové síly. Aniž by museli být rušeni cizími lidmi.

Investovat můžete i do infrakabiny

Finským saunám šlapou na paty infrasauny. Infrazářiče ohřívají přímo člověka, až poté vzduch, který je poměrně suchý. Teplota bývá v kabince jen kolem 60 stupňů. Infrasauny se dají pořídit za poměrně nízký finanční rozpočet a nabídnou skvělé uvolnění těla, uleví od bolesti kloubů a navodí příjemný pocit pohody. Pořídit se dají i kombinované sauny, které umožňují klasický ohřev střídat s infrazářiči. Naši zákazníci často volí kombinaci těchto saun. Není proto divu, že si pořizují finskou saunu na míru a infrasaunu na míru. Podívejte se do naší nabídky, kde najdete veškeré podrobnosti ohledně nákupu finské sauny na míru.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular