Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeFiremní prezentaceMechové stěny obdivuji doma i v kanceláři

Mechové stěny obdivuji doma i v kanceláři

Kdyby se mě před třemi lety někdo zeptal, zda vím, co to jsou mechové stěny či obrazy, asi na něj budu s údivem zírat s otevřenou pusou a marně kroutit hlavou. Dnes je tomu ovšem zcela jinak a ty krásné a impozantní mechové stěny zdobí nejen mou kancelář nýbrž i můj byt. Jejich kouzlu a především síle, která z nich vyzařuje a mě doslova nabíjí, jsem opravdu naprosto propadla. Není se rozhodně čemu divit. Mechové stěny jsou nejen krásné, nýbrž i praktické a mají čarovnou sílu. 

Mechové stěny zlepšují můj pracovní výkon

Nebudu rozhodně lhát, když prozradím, že od té doby, co mám ve své kanceláři mechové stěny, cítím se v ní daleko lépe a mám pocit, že se zlepšil i můj pracovní výkon. V momentě, kdy jsem tak zjistila, že se v práci cítím díky mechovým stěnám o 100 % výkonněji, jsem je nechala umístit i do zasedací místnosti, ve které se často odehrávají sáhodlouhé pracovní debaty a řeší se při nich rozpočet a také hospodaření firmy. I mí kolegové mají díky těmto přírodním skvostům v zaměstnání daleko lepší náladu, než tomu bylo doposud. 

Mechové stěny mám i doma

Ve svém bytě jsem velmi dlouhou hledala kýžený klid. Když není doma manžel, jsou doma děti a naopak. Již si ani nepamatuji, kdy jsem měla tu čest vrátit se do prázdného domu, vzít si do ruky knížku a jen tak relaxovat. Díky tomu, že jsem si ovšem do svého „pokoje“ respektive pracovny ve svém bytě, nechala rovněž zřídit dvě stylové mechové stěny, mám kam unikat od všedních starostí a přiznám se, že ve své pracovně od této chvíle, nejen pracuji, nýbrž i dokonale relaxuji. 

Bezúdržboví dárci energie

Tito dárci energie, jak mechové stěny nazývám, jsou kromě jiného i naprosto bezúdržbové. Jejich vzhled vydrží i po neuvěřitelných 10 dlouhých let. Není třeba je zalévat, hnojit a ani nijak bojovat se škůdci. Stěny si totiž jdou svým vlastním životem a to mě na nich ohromě baví. 

- Advertisment -pr clanky

Most Popular