Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeDomovMálo prostoru v bytě? Nábytek na míru ho řeší!

Málo prostoru v bytě? Nábytek na míru ho řeší!

Ceny nemovitostí jsou dnes vysoké, a proto se spousta párů či rodin musí spokojit s menším bytem či domem, než by doopravdy chtěli. Všechno se ale dá vyřešit a i z malého bytu dokážete s pomocí šikovného interiérového designéra vykouzlit dechberoucí domov. Klíčem je každopádně odpovídající nábytek. Kde vám ho vyrobí?

Opravdu jakákoliv přání už od roku 1993 plní společnost Dřevoškrt. Pracuje se dřevem, prodává dřevěné polotovary pro truhláře, tesaře a kutily. Také sama vyrábí dveře, plovoucí podlahy a nábytek. Nezalekne se zkosených stropů, komínu uprostřed místnosti ani opravdu malého bytu. Nábytek na míru tohle všechno dokáže vyřešit, stačí se domluvit.

Vestavba do patra místo ložnice

Do bytů s vysokými stropy jsou jako dělané patrové vestavby. Do patra si necháte postavit postel, klidně i manželskou, a dole získáte spoustu místa. Pod postel není ideální dávat třeba psací stůl, protože by tam byla příliš tma, ale například sedačka se tam hodí. Postel v patře je bytelná a bezpečná, zvládne i vaše postelové hrátky, vůbec se není čeho bát.

Chytře řešené vestavěné skříně

Kouzla dokáže i dobře udělaná vestavěná skříň na míru. Vestavěné skříně se táhnou po celé ploše zdi, od podlahy hezky až ke stropu, využívají tedy prostor na maximum. Samozřejmě je nutné je nechat zhotovit na míru, výhodou ovšem je, že si můžete sami nadiktovat, jak má skříň vypadat uvnitř. Potřebujete více poliček, nebo si věšíte více věcí raději na ramínko?

Královská kuchyně se vším potřebným

Trouba, mikrovlnka, varná deska, myčka. Do kuchyně toho potřebujeme vměstnat spoustu, až se to může zdát nereálné s prostory, které máte k dispozici. Odborníci tvořící kuchyně na míru pro vás ovšem všechno vymyslí. Budete se divit, jak efektivně se dají různé věci vymyslet. Kuchyň na míru bude praktická, prostorná a najdete v ní vše, co potřebujete.

Nábytek na míru je dražší, to bezpochyby. Denně ho ovšem máte na očích a používáte. Do čeho jiného byste měli investovat než právě do něj? Kontaktujte společnost Dřevoškrt a nechte si zhotovit kuchyňskou linku, vestavěnou skříň nebo jakýkoliv jiný nábytek, s nímž budete spokojení i po letech.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular