Pátek, 12 dubna, 2024
magazin
HomeFiremní prezentaceJaké typy dřevěných krabiček můžete použít pro firemní nebo soukromou prezentaci?

Jaké typy dřevěných krabiček můžete použít pro firemní nebo soukromou prezentaci?

Už jste je viděli? Koho? No přece dřevěné krabičky, které se hodí pro každou příležitost a potěší oko i srdce toho, komu je darujete? Můžete si na ně nechat vygravírovat, co se vám zlíbí a vytvořit tak originální dárek, ale i prvek firemní prezentace. Neexistuje lepší způsob, jak využití dřevu k tomu, aby promlouvalo přímo k duši.

Dřevěné krabičky na dárky

I obyčejná bonboniéra se může stát skvostem, zabalíte-li ji do originální dřevěné krabičky, která sama o sobě vypadá jako kouzelný dárek. Z jakých dřevěných krabiček můžete vybírat pro balení dárků? Velmi oblíbené jsou například krabičky na alkohol anebo na čaj. Ostatně jakoukoliv pochutinu, kterou zabalíte do dřevěné krabičky, můžete darovat vkusně a s elegancí. Co by tak ještě šlo schovat před světem do dřevěných krabiček? Čokoládové pralinky, zrající sýr anebo třeba drahé exotické ovoce? Dřevěné krabičky se ale hodí i na hračky. Ostatně právě v nich můžete hračky dlouhodobě skladovat a nedojdou úhony jako v případě běžných papírových krabic, ve kterých je skladujeme obvykle na půdě. V dřevěné krabičce ale můžete hračku dítěti i věnovat a užít si tak společně dobrodružství při rozbalování balíčku.

Ryze praktické dřevěné krabičky

Dřevěné krabičky se hodí i do interiéru například na papírové kapesníky anebo na fotografie. Buďte styloví a vytáhněte při rodinné oslavě své historické fotografie uložené v dřevěné krabičce, která snadno zamezí jejich degradaci vlivem zubu času. Dřevěné krabičky mohou mít mnoho forem. Zvolit si můžete tu s víčkem anebo bez víčka, krabičku kulatou, hranatou anebo třeba tématickou. Na ovoce se pak hodí dřevěné přepravky. Dřevo je opravdu univerzální materiál, který využijete při mnoha příležitostech.

Univerzální dřevěné krabičky

Jen málo věcí je tak univerzálních jako dřevěná krabička. Lze ji použít ke všemu od skladování přes dekoraci až po dárkové předměty. A protože jsou velmi pevné, můžete si být jisti, že vše, co do nich vložíte, zůstane v bezpečí. Ať už hledáte jedinečný způsob, jak zabalit dárek, nebo chcete přidat osobní otisk do interiéru, dřevěné krabičky jsou ideálním řešením. Díky praktickému magnetickému uzávěru se navíc nemusíte bát, že by vám něco vypadlo. Takže až budete příště potřebovat něco speciálního, sáhněte po dřevěné krabičce a dejte průchod své kreativitě.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular