Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeDomovHračky pro děti

Hračky pro děti

Jaké hračky pořídit dítěti pod stromeček nebo k narozeninám? V našem článku najdete pár tipů, které vám usnadní rozhodování.

Kreativní hračky

Pod stromečkem obvykle nesmí chybět něco na tvoření. Mnoho dětí rádo maluje a vyrábí. Nejenom, že tvoření děti zabaví, rozvíjí také jejich představivost, soustředění a jemnou motoriku. Kromě klasiky v podobě pastelek či modelíny jsou populární i různé kreativní sady. Holčičky potěší set na výrobu šperků nebo dětská make-up souprava. Klukům udělá radost sada razítek nebo magnetická stavebnice. Lunzo.cz nabízí široký sortiment kreativních hraček pro děti různých věkových kategorií. Podpořte vývoj vašeho dítka s kreativními hračkami, využijte Lunzo slevy a nakupte potřeby na tvoření za výhodnější ceny.

Hračky na zahradu

Máte-li zahradu, pak můžete potomkovi postavit vlastní dětské hřiště. Skluzavky, houpačky, pískoviště a další zahradní hračky z Baumax e-shopu potěší každého malého průzkumníka. Do pískoviště nezapomeňte na Baumax.cz přikoupit písek a bábovičky. V létě se pravděpodobně neobejdete bez malého bazénku. Bazének nemusí sloužit jen na vodu, ale i na plastové míčky, které děti milují. Baumax.cz nabízí i další venkovní hračky, se kterými si ratolest může hrát doma nebo na balkoně. Mezi oblíbence patří velké plastové náklaďáky, ty unesou nejenom plyšáky, ale i samotné dítě. 

PC hry a elektronika

Počítače a mobilní telefony jsou součástí našeho života a je pochopitelné, že i děti chtějí tuto elektroniku využívat. Starší děti a teenageři pod stromečkem ocení hry na počítač, Xbox, PlayStation či Nintendo. Pestrou nabídku her najdete na e-shopu Eneba.com. S Eneba slevovým kódem navíc ušetříte, a to se hodí vždycky! U staršího potomka rozhodně nešlápnete vedle s novým mobilem či tabletem. 

Pro miminka

Pro miminko můžete pořídit třeba první látkovou knihu plnou veselých obrázků nebo hrací podložku, případně hrazdičku. Populární jsou také velké plastové špendlíky, které se miminkům dobře drží. Knížky jsou oblíbenou hračkou i u starších dětí. Téměř zaručený úspěch představují knihy se samolepkami, ty dítko spolehlivě zabaví třeba při delší cestě autem. Existují i samolepky, které se dají odlepit, a tím pádem je možné knížku používat opakovaně.

OBRÁZEK – https://pixabay.com/photos/kid-toys-play-preschool-childhood-5020226/ 

- Advertisment -pr clanky

Most Popular