Neděle, 29 ledna, 2023
magazin
HomeDomovHledáte půjčování teleskopických plošin v Praze? Oslovte firmu Červený

Hledáte půjčování teleskopických plošin v Praze? Oslovte firmu Červený

Co dělat, když stavíte, rekonstruujete, opravujete či instalujete, a zjistíte, že vám nestačí žebřík? Půjčte si teleskopickou plošinu.

Dostat se do situace, kdy nám k práci ve výšce nestačí žebřík, nebo je tato práce nebezpečnou, se můžeme kdykoliv. Je jedno, jestli jsme běžným občanem řešícím opravu na rodinném domě, družstvem s poškozenou izolací na bytovém domě, nebo firmou zajišťující různé stavební a montérské práce. Firma Červený s.r.o. – www.cerveny.cz je připravena pomoci ve všech podobných situacích. Nabízí pronájem vysokozdvižných plošin Genie s výškovým dosahem až 35 metrů.

Plošina i pro nejtěžší podmínky

Vysokozdvižná plošina Genie je samohybné zdvihací zařízení. Pracovní plošinu firma vždy přistaví na podvalníku. Součástí pronájmu je i dobře proškolená obsluha. Plošina s robustní konstrukcí poskytuje perfektní stabilitu. Má schopnost odolávat nerovnostem terénu a pohon 4×4. Pojezd je možný i s vysunutou plošinou, což urychluje prováděné práce. Plošina s dosahem až 35 metrů je využívaná především při stavbách průmyslových hal a provozů.

Firma pronajímá i další plošiny s pracovními výškami 12 m, 15 m, 26 m a 27 m. Cena pronájmu začíná na 2000 Kč na den u nejmenší teleskopické plošiny a končí na 5000 Kč na té největší. Při pronájmu na více než 8 dnů je poskytována 25% sleva.

O společnosti Červený

Firma Červený se nezaměřuje pouze na pronájem pracovních plošin. Je specialistou na pronájem autojeřábů, jeřábnické práce, zajišťuje též zemní a výkopové práce a autodopravu. Ve firmě pracuje zkušený 30členný tým odborníků na různé oblasti. Všichni mechanici i řidiči jsou též perfektně proškolení.

Společnost neustále rozšiřuje své technické vybavení. Novinkou ve vozovém parku je jeřáb s nosností 95 tun. Jde o jeřáb nabízející využití dvou navijáků. Má možnost přídavného balastu a 26metrový maximální kyvný výložník.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular