Neděle, 29 ledna, 2023
magazin
HomePro kutilyGaffa páska zafixuje cokoliv a kdekoliv

Gaffa páska zafixuje cokoliv a kdekoliv

Při různých řemeslných činnostech, ve výrobě, při instalacích, úklidu, ale třeba i při kreativním tvoření, potřebujeme neustále něco připevňovat. Často nehledáme trvalý spoj, ale jen dočasný, který pak po sobě nezanechá stopy. Pro tento účel je ideální gaffa páska.

S gaffa páskou vyřešíte nejeden problém

Gaffa páska je typickou pomocnicí na jevištích při představeních a koncertech, kde pomáhá připevňovat kabely k jevištní podlaze. Její výhodou je snadná aplikace, vynikající přilnavost, výdrž lepicí vrstvy a taktéž snadnost odstranění pásky bez zbytků lepidla a bez poškození podlahy. Gaffa tape, jak se tyto pásky nazývají v angličtině, mají řadu výhod. Jsou voděodolné, hodí se na různé povrchy a drží i na hrubém povrhu. Z jakéhokoliv povrchu bývají rovněž snadno odstranitelné.

Potřebujete pásky s těmito vlastnosti, ale ještě s další přidanou hodnotou? Gaffa páska se dá pořídit například matná na kabely (Gaffa TUNEL), která nijak neruší a nemá zbytečné odlesky na pódiu. Nebo je naopak bezpečnostní s černo žlutými pruhy. Koupíte též popisovatelné pásky, nebo pásky s fluorescenčním povrchem viditelným ve tmě (Gaffa PRO FLUO). Ke gaffa páskám si pořídíte i držáky, díky kterým si je snadno připnete na kalhoty, na pracovní tašku, nebo je na nich pověsíte v dílně.

Zkuste s gaffa páskami tvořit

Kdo doma tvoří, sám či s dětmi, určitě jej napadne mnoho dalších možností, jak gaffa pásky využít pro kreativní tvoření. Zkuste z této pásky třeba modelovat stejně, jak to dělá mistr dětských srdcí – Michal Nesvadba. Ten svými hrátky s páskou okouzlil nejen Česko, ale třeba i Japonsko.

Zkuste i vázací pásky

Pokud se pro vaši situaci nehodí gaffa páska, pomoci vám může plastová vázací páskaVázací pásky, které se používají například k vyvazování kabelů, najdou uplatnění, kdykoliv potřebujete něco připevnit či spojit. Dají se jimi upevňovat třeba rašlové úplety na drátěnkový plot. Vázací pásek může mít však i jinou podobu. Profi vázaní s popisem umožňuje VELCRO vázací pásek se suchým zipem a popisnou plochou. Nabízí se v různých barvách, což opět zlepšuje identifikovatelnost například takto značených kabelů. Na svazování kabelů se hodí i gumový vázací pásek nabízený v různých délkách. Všechny zmíněné produkty nabízí e-shop Zapero.cz.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular