Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeDomovDemolice domu od společnosti Recyklace Přeštice s.r.o.

Demolice domu od společnosti Recyklace Přeštice s.r.o.

Je váš dům určen k demolici? Ta má svá pravidla, postupy a přesně dané pořadí, které je třeba dodržet. Co vás čeká a nemine?

Pokud se domníváte, že demolice domu obnáší „pouhé“ jeho srovnání se zemí, jste na omylu. Před samotným úkolem vás čeká kolečko na úřadech.

S demolicí musí souhlasit stavební úřad

Demolice domu si v první řadě žádá projekt na odstranění této stavby. V něm bude mimo jiné přesně popsán postup bouracích prací a nakládání s odpadem. Ten nemůžete nechat vyvézt na obyčejnou skládku. Naložit s ním bude muset specializovaná firma. S hotovým projektem se poté dostavíte na příslušný stavební úřad, který k němu v patřičné lhůtě vydá své stanovisko. Demolice stavby bude buď schválená, nebo zamítnutá. Pokračovat samozřejmě můžete jen pouze s jeho kladným vyjádřením.

Průběh samotné demolice

Dům v první řadě bude třeba vyklidit a zbavit veškerého odpadu. Následně se rozeberou okna, dveře, podlahy, střecha včetně krovu a veškeré další vybavení. Jakmile ze stavby zbyde pouze zdivo, je možné přistoupit k samotné demolici domu, tedy jejímu postupnému rozebrání demoličním bagrem.

Obraťte se na profesionály

Demolici je samozřejmě třeba svěřit specialistům. Demoličními a bouracími pracemi se zabývá plzeňská společnost Recyklace Přeštice, s.r.o. Demolici vašeho objektu skutečně provede od A do Z neboli na klíč. A samozřejmě vás také zbaví stavebního odpadu. Aniž by na vás chtěla závratné částky za jeho likvidaci. Vlastní totiž mobilní drtící a třídící linku, která jej ekologicky zrecykluje. A zbytek samozřejmě odveze. Firma ale nabízí také recyklační práci a likvidaci suti a provozují půjčovnu stavebních strojů a techniky.

Rychle a efektivně

Díky modernímu vybavení, jako jsou demoliční rypadlo vybavené demoličními nůžkami, vydrcovacími nůžkami na železobeton a demoličním drapákem specialisté z Recyklace Přeštice pracují opravdu rychle a efektivně. Ani se nenadějete a po domu určeném k demolici se slehne zem.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular