Neděle, 29 ledna, 2023
magazin
HomeDomovChcete mít dokonalý trávník na zahradě? Nečekejte s přípravami

Chcete mít dokonalý trávník na zahradě? Nečekejte s přípravami

Naše pozemky jsou místem klidu, odpočinku a úniku od reality plné nejrůznějších malých i velkých povinností. Není tudíž divu, že si je všichni lidé upravují podle svých představ, aby se na nich cítili skvěle. Pravděpodobně nikdo z vás nezapomene na ohniště, bazén, dětské pískoviště, houpačku, ovocné stromky či třeba gril. Alfou i omegou všeho je však kvalitní a hustý trávník. Jak jej zařídit?

Žádná věda

Nezáleží na tom, jestli vlastníte malou a skromnou, nebo se pyšníte velkou zahradou, všichni chtějí mít pořádný travní koberec. Uděláte-li jej správně a budete o něj pravidelně pečovat, dočkáte se krásného a pohodlného výsledku, po němž bude radost chodit bez bot. Jak na živý travní koberec?

Plánujete-li položení trávníku, nejdříve zvolte vhodného poskytovatele s potřebnými zkušenostmi. Za zmínku stojí hlavně společnost Pokládané trávníky, jež si svou popularitu získala díky odolnému a hustému řešení v podobě OK trávníku.

Ten se totiž dá položit až do teploty pěti stupňů Celsia, a tak jej lze zrealizovat už na samotném začátku jara. Zároveň je známý díky své odolnosti, kterou zajisté ocení rodiče aktivních dětí, provozovatelé fotbalových hřišť, golfových areálů nebo majitelé parků. Benefitem jsou hlavně tenké listy, tudíž se jich na vyměřenou plochu vejde mnohem více.

Podívejte se sami

Pokládka travního koberce zabere na menších pozemcích pouze několik hodin, zatímco v případě velkých ploch maximálně dva dny. Podívejte se na internetové stránky pod odkazem www.pokladanetravniky.cz, prohlédněte si důležité informace ohledně celého procesu a použijte některý z uvedených kontaktů.

Na základě úvodní nezávazné konzultace zdarma se sami rozhodnete, zdali je to ta správná cesta pro váš pozemek. Přívětivá cena a poctivá zákaznická péče vás zajisté přesvědčí.      

- Advertisment -pr clanky

Most Popular