Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeDomovČerné doplňky do koupelny

Černé doplňky do koupelny

Výběr koupelnových doplňků může být někdy nelehký úkol, neboť dnes už není dostupná pouze úprava v chromu, ale i bílá, satinová, černá apod.  My se dnes zaměříme na černou úpravu doplňků, jelikož ta je velmi aktuální a spolu s nimi se dají ve stejné úpravě pořídit i například sprchové kouty, sprchové vaničky, odtokové žlaby, tlačítka k podomítkovým modulům, vodovodní baterie apod.

Provedení koupelnových doplňků

Jednotlivé koupelnové doplňky v černém provedení jsou vždy designově odlišné. Liší se například tvarem, rozměry, ale můžou se lišit i nástřikem, který může být celoplošný, nebo v kombinaci s chromem. 

Co všechno lze pořídit

V černé úpravě můžete dnes už pořídit prakticky jakýkoliv koupelnový doplněk od malých háčků, které jsou určeny k pověšení osušky či ručníku až po dávkovače na mýdlo. Zakoupit tedy můžete v černé úpravě sortiment jako je WC štětka, držák toaletního papíru a pak také ostatní koupelnový sortiment jako jsou sprchové baterie, sprchové sety, vestavěné baterie, bidetové baterie apod. 

Kde sehnat tyto doplňky

Černé koupelnové doplňky vyrábí spoustu firem a u každé se doplňky liší designem a samotným provedením. 

Firma RAV Slezák z Olomouce nabízí jak koupelnové doplňky v černé úpravě, tak i vodovodní baterie. Vodovodní baterie v této úpravě jsou dostupné v sérii Colorado, Labe, Morava, Seina a Tigris. 

Další firmou, která má ve své nabídce černé doplňky i ostatní sortiment v této úpravě je společnost Novaservis. Z černých baterii si můžete u Novaservisu vybrat ze série Nobless Tina, která vás jistě nezklame.

Černé koupelnové doplňky dodají vaší koupelně originalitu a jedinečnost.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular