Pondělí, 5 června, 2023
magazin
HomeDomovČeká vás rekonstrukce nebo stavba střechy v Praze? Poradíme vám, na které stavebniny...

Čeká vás rekonstrukce nebo stavba střechy v Praze? Poradíme vám, na které stavebniny se obrátit

Stavba domu patří k nákladným investicím, na kterou si drtivá většina z nás půjčuje nemalé částky peněz. To platí i v případě, že chceme či potřebujeme rekonstruovat střechu. Aby střecha sloužila, jak má a mohli jsme se na ni spolehnout po mnoho let, je potřeba koupit kvalitní komponenty, které ji budou tvořit. To nejlepší pro vaše ploché střechy, ale i střechy sedlové, najdete u Stav-invest, střešní systémy, s.r.o.

Tři pobočky Stav-invest v Praze

Stav-invest má v Praze hned tři pobočky. Jde o stavebniny Praha 9, Praha 5 a Praha 10. Na každé pobočce vás čeká zkušený, ochotný, nápomocný a erudovaný tým zaměstnanců, kteří se plně orientují na trhu střešních komponentů a nejen těch.

Poradí vám, podle čeho vybírat velikost okapů nebo na co u nich dbát, ať už půjde o okapy z lakovaného hliníku, lakovaného pozinku, okapy měděné, pozinkové či titanzinkové.

Vybrat si tady můžete třeba i plechové krytiny. Ke kvalitním patří plechové střechy SATJAM. Společnost SATJAM se na našem trhu pohybuje již od roku 1995 jako dodavatel plechových střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a dalších výrobků pro použití ve stavebnictví. Výroba je prováděna ve dvou výrobních závodech – v Ostravě a v Písečné u Jeseníku. Jejich plocha je téměř 80 000 m2 a pracuje zde 14 profilovacích výrobních linek, což je záruka včasného dodání kvalitního zboží v množství, které jste si objednali.

Zaměřeno na střešní okna

Stavebniny Praha vám nabízí i kvalitní střešní okna. Můžete se spolehnout např. na střešní okna Velux, jejich velkými přednostmi jsou vysoká životnost a odolnost, snadná obsluha, minimální údržba, hezký vzhled a mnoho příslušenství ve stejně vysoké kvalitě.

Pokud využijte služeb Stavinvest.cz, budete zaručeně spokojeni.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular