Středa, 22 března, 2023
magazin
HomeDomovByt v Praze se může stát velmi dobrou investicí

Byt v Praze se může stát velmi dobrou investicí

Kam uložit peníze v době, kdy hrozí zvýšení inflace? Variantou jsou určitě nemovitosti, které se zhodnocují nezávisle na generaci nebo vládě a v dlouhodobém horizontu se jejich cena výrazně zvyšuje. Pocit, že máte vlastní bydlení, je navíc vlastně přímo k nezaplacení. Byt mohou jednou užívat vaše děti, které tak dostanou příležitost i bez toho, aby bylo na začátku kariéry nutné brát si nějaký hypoteční úvěr. Tím snadnější vstup do samostatného života to pro ně bude…

Přesně v duchu moderních trendů

Prodej bytů Praha 3 je v plném proudu, plánujete žít v 1+kk nebo dáte spíše přednost pětipokojové variantě? Žižkov je regionem, který čekají velké věci a kde se psala nejen česká historie. Řada památek, jako je například vrch Vítkov, ale i kino Aero, blízkost autobusové zastávky a rychlé spojení na stanici metra.

V neposlední řadě i pestrá městská zeleň, kterou je Praha skutečně pověstná. Blízké Riegerovy sady nebo Židovské pece mluví za vše, odpočinek po náročném dnu v práci se s nimi přímo nabízí. Vzdušné bydlení, které nabídne dostatek slunce, ale také lodžii, balkon nebo předzahrádku, se pak stane ideálním místem pro rodinný život. Sportovní aktivity, posezení v restauraci, nákupy, ale i školy a lékárny, všechno důležité bude blízko!

Lokalita, kterou čeká opravdový rozkvět

Obchodní centrum, kde budou k mání i četné pracovní příležitosti, přesně tak se dá popsat Žižkov blízké budoucnosti. Klidné zázemí, ze kterého to nebudete mít daleko ani do centra nebo třeba na letiště, bydlení na pražském Žižkově má celou řadu výhod. Teď už si jen vybrat, jestli vám bude vyhovovat byt s výměrou třiceti metrů čtverečních nebo plánujete do budoucna početnější rodinu. K dispozici je také parkovací stání, takže o praktičnost je postaráno v každém ohledu.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular