Neděle, 29 ledna, 2023
magazin
HomeDomovAť se vánoční okna pěkně blýsknou!

Ať se vánoční okna pěkně blýsknou!

Vánoční úklid ťuká na okna, která budou brzy oděná vánočními ozdobami nebo prosincovým mrazíkem, než se štědrý večer přiblíží, nechte okna do ulic i domů pěkně se blýsknout.

Jste milovníkem mytí oken, nebo byste raději doma měli nějakého vánočního skřítka, který by za vás oknům navrátil lesk? Ať tak či onak, jde to bez bolavých zad, rukou a nekonečných desítek minut, než se konečně dočkáte posledního okna. Však majitelé rodinných domů i francouzských oken vědí své.  Zkrátka s moderním pomocníkem se sedřít nemusíte.

S vysavačem na okna Kärcher WV 6 PLUS umyjete okna třikrát rychleji než tradičním způsobem. Rozmývák nahradí kbelík s vodou i hadr a chytře vymyšlená stěrka nejen odsaje nečistoty, ale okenní tabule rovnou i vyleští. Žádné šmouhy, žádné kapky. Baterie vydrží celých 100 minut, což je doba, která vám bohatě postačí na umytí oken v celém domě. Na displeji ostatně rovnou vidíte, kolik času ještě zbývá. Stěrka je oproti předchozímu modelu vylepšená a zvládne teď ještě lépe rohy a spodní okraje čištěných ploch. Kromě rychlého a dokonalého umytí oken vám vysavač pomůže i s vyčištěním obkladů v kuchyni a koupelně, otisky prstů na zrcadlech a zaschlých kapek na sprchovém koutu.

Více informací naleznete na www.karcher.cz.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular