Pondělí, 30 ledna, 2023
magazin
HomeDomovAdvent a výzdoba našich domácností

Advent a výzdoba našich domácností

Všimli jste si, že stále více lidí zajímá o to, co hezkého se dá v obchodech koupit, aby byl náš domov útulnější a cítili jsme se v něm dobře? Platí to celoročně, ale v zimních měsících si zkrášlování bytů a domů užíváme víc. Jsme déle doma, víc si výzdobu stihneme užít. S příchodem adventu se mění něco málo i u nás doma.

Zvolte tu nejhezčí adventní dekoraci

Každý z nás má jiný styl i vkus. Proto je v obchodech k mání velké množství dekorací. Nutno ale říci, že adventní dekorace bývají většinou elegantní, a ty pro děti hravé. Chybět by nám doma určitě neměl adventní věnec. Je na vás, jestli kopíte všechny svíčky stejně vysoké, nebo balení různě vysokých, díky nimž jsou poslední týden spolehlivě všechny svíčky stejně vysoké. Hezké jsou adventní svícny živé i umělé, pokud investujete do kvalitního umělého věnce s 3D jehličím. Originální a velmi zajímavý je i závěsný adventní svícen.

Dětem určitě kupte adventní kalendář. Dávno pryč už jsou doby, kdy byl k dispozici jen jeden typ čokoládových adventních kalendářů. Teď už vyberete dětem i dospělým. S bonbony, s kvalitní čokoládou, s kosmetikou, čaji… Anebo vyrobte svůj vlastní a vložte do šuplíků v okénkách to, co má obdarovaný rád.

Na dveře pověste věnec, jenž bude v zimním duchu. Opět je na vás, jestli zvolíte reálný či umělý. Pokud si jej uděláte jinak, než v loni, koupíte nové drobnůstky, mašle, baňky nebo umělé květiny, které do věnce zapíchnete, bude jistě nádherný.

Vůně dělá zimu i vánoce

Nezapomeňte ani na vonné či klasicé svíčky. Jak díky jejich světlu, tak vůním, můžete prožívat zimu i vánoce příjemněji. Co třeba svíčka s názvem Trilogy – Winter Garland? Barvami i vůní k zimě jednoduše patří.

Určitě se podívejte na více inspirace zde. Budete určitě nadšeni a možná najdete i něco, o čem jste doposud neslyšeli. 

- Advertisment -pr clanky

Most Popular