Pátek, 12 dubna, 2024
magazin
HomeDomov4 hlavní důvody, proč bude o nábytek na míru vždy zájem

4 hlavní důvody, proč bude o nábytek na míru vždy zájem

Nábytkářský průmysl zažívá ohromný rozmach. Katalogy jsou plné povedených kousků a na své si přijdou i zájemci o velmi levné zboží. Zařídit domácnost levně a přitom vkusně je jednodušší než kdy dříve – a nabízí se otázka, zda mohou velkým výrobcům nábytku konkurovat truhlářství s nabídkou zakázkové výroby. Odpověď zní ano – dobrá dílna bude mít vždy zákazníků víc než dost. A až si přečtete následující důvody, proč je nábytek na míru populární i navzdory silnému tlaku velkých hráčů, možná si ho pořídíte také.

1. Využívá každý centimetr prostoru

Bydlení není nafukovací, a když se nabízí možnost, jak efektivně využít i nejzapadlejší kouty v místnosti, proč ji „nechat plavat“? V případě sériově vyráběného nábytku budete činit mnoho kompromisů. Truhlářství Praha pro vás naopak vyrobí nábytek, který se přizpůsobí vašemu bydlení.

2. Má neokoukaný design

Máte pocit, že ačkoliv je sériové vyráběný nábytek pěkný, v podstatě jde o variace jednoho a téhož stylu? Chcete-li svou domácnost odlišit a zařídit si ji podle svých představ, nezbude vám, než si skříně, kuchyni a další zařízení nechat vyrobit podle vlastního vkusu. Budete se v ní cítit o moc lépe – získá punc skutečného domova a přestane být zhmotněnou fotografií z katalogu. Koukněte se na fotogalerii truhlářství Praha 5 a posuďte sami.

3. Je kvalitní a dlouho vám vydrží

Kvalitní samozřejmě může být i nábytek z katalogu, ale rozhodně to neplatí o celém sortimentu. Za lepší kousky si náležitě připlatíte. Zakázkovou výrobu si naopak ohlídáte od začátku až do konce. Vyberete si materiál a dostanete možnost kontroly ve všech fázích výrobního procesu. V zájmu každého truhlářství je perfektní výsledek, protože každá zakázka ovlivňuje jeho renomé.

4. Může být bezbariérový

Máte ve svém blízkém okolí handicapovanou osobu, případně máte nějakou zdravotní indispozici vy sami? Nábytek na míru vám může v mnoha směrech usnadnit život. Sami si zvolíte optimální rozměry i tvar s ohledem na maximální komfort.

- Advertisment -pr clanky

Most Popular